Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Promocja Odkup: Galaxy A35, Galaxy A55 - Kwiecień

(Temat utworzony: 19-04-2024 08:02 PM)
453 Wyświetlenia
DAVA55
Pioneer
Opcje

Witam. Zakupiłem smartfon Samsung A35 5g w sieci Orange. Minęły dwa dni a w dalszym ciągu nie pojawiła się promocja odkup w aplikacji members co mam robić w tej sytuacji

0 Like
27 Odpowiedzi
Cassandra72
Pioneer
Opcje
Uruchomiłeś telefon w Polsce i zarejestrowałeś go na Samsung Members ?
DAVA55
Pioneer
Opcje
Witam. Tak zaresjtrowany jest. Chyba że mam odczekać parę dni lub wykonać jakieś cxynnosci
0 Like
DAVA55
Pioneer
Opcje
Dzisiaj pojawiła się promocja na moim telefonie ale kod od razu wyskoczył nawet nie musiałem wprowadzać dowodu zakupu itp dziwne.

Następnie wypełniłem wszystkie pole zwrotu ale nigdzie nie mogłem wprowadzić kodu od razu wyskoczyło potwierdzenie...
0 Like
Marsinos
Apprentice
Opcje
Kiedy próbuje wypełnić ankietę na odkup a35 wyskakuje mi informacja Data field '4730' value "xxxxxxxxxx' is not accepted. Nr imei zmieniłem na xxx ale jest poprawny sprawdzałem paro krotnie, miał ktoś taki problem jest ktoś w stanie mi pomóc?
0 Like
Iwona321
Apprentice
Opcje

Nie ma u mnie banneru Program Odkup. Telefon kupiony 16.04, zarejestrowany. 

DAVA55
Pioneer
Opcje
Witam. Spokojnie do 24godzin powinien się pojawić. Lub sprawdź czy masz aktualizację aplikacji Samsung. Może to być również brak wszystkich zgód.
0 Like
DAVA55
Pioneer
Opcje
Mnie się pojawiło po północy następnego dnia. Ale sam proces wyglądał inaczej niż w instrukcji. Po naciśnięciu w baner od razu wyskoczył kod. Nawet nie wprowadzałem danych zakupu itp. następnie weszłam na stronę Samsunga i tam wprowadzałem swoje dane. Pod koniec z kodem od Samsung wysłałem paczkę uzupełniając przed wysyłką dane w aplikacji InPost.
0 Like
DAVA55
Pioneer
Opcje
Tak to znaczy że jest jakiś bład. Wprowadź imię z telefonu a nie z opakowania może jest coś nie tak.
Marsinos
Apprentice
Opcje
Dalej nie działa 😞
0 Like