Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rodzina Galaxy Tab A9/A9+ z dedykowanym etui Book Cover – edycja marzec

(Temat utworzony: 08-04-2024 11:00 AM)
61 Wyświetlenia
agnes3107
Journeyman
Opcje

Cześć, 

Czy ktoś dysponuje linkiem do formularza promocji etui do tabletu a9+? Miał się pojawić baner w korzyściach max 24h od aktywacji i dalej nic. 
Z góry dzieki
0 Like
19 Odpowiedzi
Dario_81
Student
Opcje
Witam. Tablet kupiłem 24 marca. W dniu dzisiejszym go otrzymałem, proszę o informację gdzie i jak trzeba go zarejestrować, oraz gdzie są te warunku do akceptacji, gdyż tablet automatycznie połączył się z telefonem i skonfigurował. Niestety na stronie zniknęła już informacja jak trzeba się zarejestrować, aby otrzymać etui. Dziękuję bardzo za pomoc.
0 Like
Bea59
Student
Opcje
Podobnie. Nie mam pojęcia jakie kroki jeszcze muszę wykonać by dotrzeć do formularza. Proszę o pomoc.
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Dario_81@Bea59, szczegóły promocji wraz z Regulaminem znajdziecie na tej stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/tablets/promocja/ Pamiętajcie, że ważnie nie tylko to, kiedy tablet został zakupiony, ale i gdzie, partnerów promocji znajdziecie w Regulaminie.

Sprawdźcie następujące rzeczy: czy smartfon oraz aplikacja Samsung Members są zaktualizowane; czy w ustawieniach aplikacji masz zaznaczoną zgodę na biuletyny marketingowe; czy wykonaliście co najmniej 5-minutowe połączenie za pomocą karty SIM polskiego operatora w przypadku wersji LTE; spróbujcie wylogować się i ponownie zalogować się do aplikacji Samsung Members; uruchomcie ponownie tablet i odczekajcie do 24h od aktywacji urządzenia.

Baner powinien pojawić się w zakładce Korzyści w aplikacji Samsung Members. Wówczas przeszukajcie całą zakładkę (kliknijcie w nią), bo baner może znajdować się dopiero na samym końcu.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Dario_81
Student
Opcje
Pojawił się baner. Mam nadzieję, że wszystko przejdzie 😅
Bea59
Student
Opcje
Bardzo dziękuję za porady. Baner się pojawił, formularz wypełniony i czekam na e-mail potwierdzający poprawną weryfikację.
GrzeSL
Student
Opcje
Tak pojawił się wypełniłem i czekam na weryfikację
krs123
Apprentice
Opcje
Jak mogę sprawdzić czy moje zgłoszenie o odbiór etui zostało zarejestrowane?
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@krs123, po wypełnieniu i wysłaniu formularza powinieneś otrzymać potwierdzenie na skrzynkę mailową.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

kubas123
First Poster
Opcje
Gdzie znajduje się baner promocyjny ?
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@kubas123, z której promocji chcesz skorzystać? Omawiana w tym wątku skończyła się. Kiedy, gdzie i jakie urządzenie zakupiłeś?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.