Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedsprzedaż Galaxy Note20 i Note20 Ultra

(Temat utworzony: 03-09-2020 10:23 AM)
142 Wyświetlenia
EwaK
Hotshot
Opcje

Czy jesteście gotowi na Note20?

 

Samsung przygotował świetną promocję w ramach przedsprzedaży najnowszego Galaxy.


Note5.PNG

Kup Note20, Note20 5G i wybierz, czy chcesz słuchawki Galaxy Buds + albo Game Pack 1 (kontroler MOGA XP5-X+, kodu dost

ępu do 3 - miesięcznej usługi Xbox Gamepass Ultimate i bezprzewodowa ładowarka EP- N5105).


W przypadku Note20 Ultra 5G możemy wybrać między słuchawki Galaxy Buds Live a Game Pack 2 (kontroler MOGA XP5-X+, kodu dostępu do 3 - miesięcznej usługi Xbox Gamepass Ultimate i bezprzewodowa ładowarka EP- N5200).

Na co się zdecydujecie? 😊

 

Jak otrzymać nagrody?

Należy zamówić wybraną przez siebie wersję Note20 u jednego z partnerów handlowych w ramach przedsprzedaży między 5.08 a 20.08.2020r.

 

Po otrzymaniu urządzenia aktywuj je między 21.08 a 05.09.2020 z aktywną kartą SIM na przynajmniej 5 minut i zaakceptuj umowę licencyjną.

 

Zaloguj się do aplikacji Samsung Members i wypełnij formularz 😁

 

Teraz pozostaje czekać na weryfikację zgłoszenia i wysyłkę nagrody! Proste? 😍

 

Więcej informacji o promocji znajdziecie na jej stronie i w regulaminie.

Przedsprzedaż 

Regulamin promocji

252 Odpowiedzi
FinlandiaVodixD
First Poster
Opcje
Dokładnie dziś (01.09.20r) o 15:05 dostałem akceptację. Pozdrawiam :smiling-face:
0 Like
TomekAtomek
Explorer
Opcje
Czyli ruch w interesie jest :winking-face:
czekam i ja :winking-face:
0 Like
jkjarecki
Explorer
Opcje
Hej. Dostał już ktoś słuchawki buds live jako dodatek do zakupy telefonu Note 20 ultra. 
IK4OI
First Poster
Opcje
Telefon nabyłem przedpremierowo w salonie jednej z sieci komórkowych, przekazano mi informacje, ze do 14 dni od zalogowania się na aplikacji powinien wyskoczyć komunikat o dostępnym formularzu... jutro mija 14 dzień, do dzisiaj brak jakiegokolwiek formularzu do pobrania...
0 Like
BartekFriend
Explorer
Opcje
sprawdz w zakladce korzysci, mi wyskoczylo po kilku godzinachnod aktywacji telefonu, a dzisiaj.otrzymalem wiadomosc o przyznaniu nagrody
0 Like
MateuszGorski
First Poster
Opcje
ja wypelnilem ten formularz i cisza, zadnej wiadomosci, zadnego potwierdzenia mailowego... nic
0 Like
krzysiekmag
Journeyman
Opcje

dobrze jest się też kontaktować z organizatorem promocji czyli agencji reklamowo promocyjnej stolar i zadzwonić

smolar

tel. (42) 636 90 97
i wszystko Wam powiedzą co i jak pozdrawiam i powodzenia
0 Like
tziembla
First Poster
Opcje
witam :smiling-face:
zakupiłem nota 20 ultra w przedsprzedarzy i w dniu 21.08 kiedy dotarł z automatu zarejestrowałem go w samsung members zanim pojawił się baner. Tenże baner nie pojawił się do tej pory mimo kontaktu z samsungiem. Jest jeszcze szansa aby dostać te słuchawki?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Jeżeli spełniłeś wszystkie wymagania promocji to napisz reklamację do organizatora na adres wskazany w regulaminie.


0 Like
porczas89
Student
Opcje
ja w końcu wczoraj dostałem odpowiedź ze spełniłem wszystkie warunki i wybrana nagroda zostanie wysłana :smiling-face: warto sprawdzić inne foldery niż główny z wiadomościami na mailu, u mnie znalazło się w " Oferty"
0 Like