Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Brak PIN po aktywacji kodu Cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

(Temat utworzony: 27-12-2018 02:19 AM)
6862 Wyświetlenia
-AX-
First Poster
Opcje

Witam,

mam problem, ponieważ po aktywacji kodu nie otrzymałem PIN - czyli brak możliwości wypłaty oraz "potwierdzenia aktwacji", nie zmieniło to faktu, że po tygodniu bon z korzyści zniknął.

Aktywacja była w środę - do końca dnia nic nie doszło na maila, więc kolejnego dnia skontaktowałem się z cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com - brak odpowiedzi do teraz (właśnie mija tydzień od wysłania zapytania). 

Dodam, że konto jest na poprawne dane, poprawy mail, a wcześniej cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com zweryfikowali zakup i odpisywali na wiadomości.

Jakie są dalesze kroki? Co mogę zrobić? 

Pozdrawiam 

0 Like

2 Rozwiązania


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
showmeyour__
Voyager
Opcje

Drodzy, kody aktywowane są zawsze w kolejną środę i tyczy się to każdego kuponu, niezależnie od tego, czy był pobrany w poniedziałek, czwartek czy niedzielę. Zawsze w środę w kolejnym tygodniu lub w dzień wskazany w tabeli w regulaminie, do godziny 23:59, PINy wysyłane są na email rejestrowany w koncie Samsung.

 

Ważną kwestią jest oznaczenie zgody marketingowej: Members > Menu boczne > Ustawienia > Powiadomienia > Materiały marketingowe. Bez tego nie otrzymacie PINu.

 

Jeżeli warunki zostały spełnione, a mimo to w żadnym folderze na poczcie nie macie maila z PINem, to należy to zgłosić do administratora promocji. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie dowodu zakupu, nr IMEI sprzętu, adres email konta Samsung. Prawidłowy adres mailowy to: cashbackS9@oexebusiness.com i tylko ten. Wszystko jest podane w regulaminie... 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Na stronie tego regulaminu jest tabela jak na zdjęciu.

Przechwytywanie.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

164 Odpowiedzi
bogomir
Student
Opcje

Zakupiłem S9+ w sklepie wymienionym w regulaminie w czasie trwania promocji t.j 16.07-08.08.2018r dotyczącej zwrotu 400zł  z bankomatu  Euronet po 30 dniach od zarejestrowania telefonu , ale po minięciu 30 dni nie widzę w aplikacji members   w sekcji korzyści  żadnego banera,a od tego trzeba zacząć  odzyskiwanie 400zł.Może ktoś posiada  przydatne informacje na temat tej promocji.Pozdrawiam

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @bogomir

W wypadku utrudnień ze skorzystaniem z promocji, wyślij zgłoszenie na adres cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com.

W treści podaj imię, nazwisko, numer IMEI telefonu oraz krótki opis sprawy. Do korespondencji dołącz zdjęcie dowodu zakupu.

 

bogomir
Student
Opcje

No i otrzymałem odpowiedż jak poniżej; ale po minięciu czterech dni nadal nie ma kodu.No i co tu by zrobić,  może  moja  osoba nie  odpowiada Samsungowi bo nie ujawniłem swoich poglądów politycznych? Pozdrawiam.

 

Dzień dobry,

Dziękujemy za udział w promocji Cashback Samsung Galaxy.
Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. Kod powinien zostać wygenerowany terminie 3 dni, na urządzeniu zarejestrowanym w promocji w aplikacji MEMBERS. Przypominamy, że aktywacja kodu nastąpi w kolejną środę po tygodniu, w którym zostanie pobrany. Przepraszamy za utrudnienia.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że wypłata nagrody jest możliwa jedynie w bankomatach dedykowanych promocji SAMSUNG, które można znaleźć w poniższej wyszukiwarce:
http://www.euronetpolska.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@bogomir

 

Odpisz im w tej samej korespondencji, że nie otrzymałeś kodu. 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
bogomir
Student
Opcje

Dzisiaj t.j. 05.09.2018r  otrzyamłem wiadomość mail i odebrałem  kod  w telefonie. pozdrawiam ;

 

Dzień dobry,

Dziękujemy za udział w promocji Cashback Samsung Galaxy.
Kod został wygenerowany. Należy go odebrać na urządzeniu zgłoszonym do promocji w aplikacji MEMBERS_KORZYSCI_OFERTY_ . Przypominamy, że aktywacja kodu nastąpi w kolejną środę po tygodniu w którym kod został pobrany.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że wypłata nagrody jest możliwa jedynie w bankomatach dedykowanych promocji SAMSUNG, które można znaleźć w poniższej wyszukiwarce:
http://www.euronetpolska.pl/index.php?m=maps&m_2=front&id=254

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@bogomir

 

Super, dzięki za info!


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
impkamil
First Poster
Opcje

witam mam podobny problem 2018.08.03 AM 09:40tu czas aktywacji  a dalej nie mam kuponu link podany tutaj przesyła mnie na inna strone  cos z logistyka  

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć

Jeśli spełniłeś warunki promocji zgodnie z regulaminem dostępnym tutaj KLIK postępuj zgodnie ze wskazówkami użytkownika @KrzysiekK.

Napisz wiadomość e-mail na adres cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com. Załącz dowód zakupu, adres e-mail konta Samsung, numer IMEI telefonu i opis sprawy.

0 Like
bogomir
Student
Opcje

Sprwadż  swoją pocztę, u mnie  działa ten link,może zadzwoń pod ten numer na dole mojej wiadomości, dzisiaj t.j. 12.09.2018r odebrałem 400zł. Pozdrawiam

 

Dziękujemy za zakup telefonu Samsung Galaxy objętego promocją oferującą zwrot części pieniędzy za zakupiony produkt.

Twój PIN do wypłaty to:
cztery cyfry

Kod ważny do:
2018/10/3

Przypominamy, że w celu wypłaty środków należy:
1. Udać się do bankomatu sieci własnej Euronet (lista maszyn objętych promocją dostępna jest pod adresem euronetpolska.pl)
2. Wybrać na dolnym pasku ekranu opcję TRANSAKCJE BEZ KARTY, a następnie nacisnąć PROMOCJA SAMSUNG oraz wprowadzić:
a. Kod pobrany z aplikacji Samsung Members na urządzeniu Samsung Galaxy
b. PIN cztery cyfry,
c. Kwotę przysługującą w promocji za zakup urządzenia Samsung Galaxy

Ta wiadomość została wysłana na Twój adres, ponieważ został on podany w ramach Promocji (Regulamin dostępny jest na stronie www.samsung.pl).

Prosimy nie odpowiadać na wiadomość, wiadomość jest generowana automatycznie.
W przypadku jakichkolwiek pytań, napisz do nas cashbackgalaxy@ms.cursor.pl lub zadzwoń 801-172-678.

Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS nr 0000128080, NIP 526-10-44-039, kapitał zakładowy - 52.759.500 złotych.

0 Like