Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak PIN po aktywacji kodu Cashback 500 zł Samsung Galaxy S9

(Temat utworzony: 06-06-2019 12:42 AM)
274 Wyświetlenia
-AX-
First Poster
Opcje

Witam,

mam problem, ponieważ po aktywacji kodu nie otrzymałem PIN - czyli brak możliwości wypłaty oraz "potwierdzenia aktwacji", nie zmieniło to faktu, że po tygodniu bon z korzyści zniknął.

Aktywacja była w środę - do końca dnia nic nie doszło na maila, więc kolejnego dnia skontaktowałem się z cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com - brak odpowiedzi do teraz (właśnie mija tydzień od wysłania zapytania). 

Dodam, że konto jest na poprawne dane, poprawy mail, a wcześniej cashbackgalaxyS9@oexebusiness.com zweryfikowali zakup i odpisywali na wiadomości.

Jakie są dalesze kroki? Co mogę zrobić? 

Pozdrawiam 

0 Like
164 Odpowiedzi
betusdawid
First Poster
Opcje

Ja aktywowalem 15.05 s9 i do tej pory nie mam baneru 500 pln. Czy to znow jakis blad techniczny?

0 Like
Screaming
Journeyman
Opcje
Baneru czy pinu
0 Like
betusdawid
First Poster
Opcje

Baner sie w ogole nie wyswietla w korzysciach.

0 Like
Screaming
Journeyman
Opcje
To koniecznie dzwon do obslugi na twn nu.er 801... i napisz do nich wiadomosc a kiedy kupiles tel?
0 Like
drummer_lodz
Journeyman
Opcje

Informacyjnie: rozsyłane już są kody PIN. Wszystko działa jak należy :smiling-face:

0 Like
Screaming
Journeyman
Opcje

Screenshot_20190605-191547_Gmail.jpg

Ej ale wlasnie ja dostalem mejla ze mi dezaktywowali kupon bo za wczesnie mi go udoatepnili:/ i musze czekac 14 dni wiec do tego poatku musze czekac na nowy kupon bo dopiero mija 14 dni od aktywacji telefonu:( a ty kiedy aktywowales?:(:(

 

0 Like
drummer_lodz
Journeyman
Opcje
Też w zeszłym tygodniu dostałem takiego maila. Baner do pobrania nowego kodu pojawił się tego samego dnia - nie trzeba czekać kolejnych 14 dni.
Screaming
Journeyman
Opcje
No właśnie ja go dostałem pare dni temu i nic się nie pojawiło... ani pin ani nowy baner stary mam nadal pobrany. Dzwonilem tam to mi kazali poczekac do tego piątku ze niby 14 dni od aktywacji:/

Bo im chodzi ze trzeba ogolnie poczekac 14 dni od aktywacji telefonu. A u mnoe byl za szybo bo po 9 dniach. I mam 14 dni poczekac ktore mijaja w ten piatek. Nie ze nowe 14 dni:(

0 Like
dreamlike
Pioneer
Opcje

Pierwotnie baner pokazał mi się kilka minut po aktywacji telefonu. Następnie właśnie dostałem maila takiej treści, i czekam na kolejny baner. Pani w korespondencji uczulała mnie, że nie będzie to wcześniej niż przed upływem 2 tygodni.

Dlatego dla mnie absurdalne jest, jak ktoś dostał takiego maila, i takiego samego dnia znowu pojawił mu się baner. Bo to znaczy, że znowu go dezaktywują. Ma upłynąć 14 dni od aktywacji telefonu. To że ma się aktywny baner nie oznacza jeszcze, że dostanie się PIN.

Ja też mam aktywny baner, ale nie będzie pinu. Czekam na kolejny. 

Cała ta promocja i jej obsługa to jedna wielka fuszerka i dyletanctwo. 

Screaming
Journeyman
Opcje
Wlasnie tutaj masz racje, bo mi uplynoe 2 tygodnie w ten piątek. Wiec czekam po tym piatku na baner i tylko nie wiem tamten stary mam w archiwum cos z nim zrobic usunac jakos? Zostawic? Czekam na nowy po piatku tak jak mowisz;/ amatorka szczegolnie, ze telefon tani nie jest...
0 Like