Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Black friday

(Temat utworzony: 14-11-2022 09:36 AM)
214 Wyświetlenia
krzysiek99
Apprentice
Opcje
Czytałem właśnie w jakimś zagranicznym serwisie ofercie na wymianę starego smartwatcha na nowy ze sporą zniżką ok 200$. Nie potrafię się doszukać informacji czy ta oferta obowiązuje w Polsce. Przechodząc z udostępnionego linku prowadzącego do strony samsunga (globalnej? Angielskiej?) mogę wszystko wypełnić i zatrzymuje się na etapie płatności (nie wypełniałem danych karty). Nie podawałem jednak wcześniej nigdzie kraju i adresu do wysyłki. Na polskiej stronie samsunga nie potrafię się tego doszukać.
0 Like
8 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Promocje nie są globalne. Każdy kraj ma własne oferty i prowadzi odrębne akcje marketingowe. Promocje z okazji Black Friday pojawią się również u nas, ale na ten moment nie są jeszcze dostępne. 


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Oferta Black Friday jest już dostępna na stronie Samsung. Zerknij do poniższego odnośnika.

https://www.samsung.com/pl/offer/black-friday/#/


krzysiek99
Apprentice
Opcje
Dzięki, całkiem spoko. 500zl to nie 200$ ale nie oddaje starego zegarka wiec wychodzi podobnie w moim przypadku.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Proszę bardzo. Super, że promocja spełnia Twoje oczekiwania.


0 Like
krzysiek99
Apprentice
Opcje
Jedynie co irytuje to sposób jak to działa. W innych sklepach ok, ale w oficjalnych sklepach samsunga mogło by być bez tych ekstra formularzy żeby zwrot dostać, tylko po prostu cena o 500zl powinna być niższa. Bo tak to to wygląda że mamy super akcje marketingową ale liczymy że nie każdy poprosi o zwrot. I jest niepotrzebna papierologia. A po prostu obniżając cenę o 500zl wszędzie na czas trwania promocji można by zrezygnować z firmy która ta promocje obsługuje.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W przypadku zwrotów nie spotkałem się z innym działaniem promocji. Plusem oficjalnego sklepu Samsung są punkty Rewards, które otrzymujesz przy każdym zakupie i możesz wykorzystać na kolejne zakupy. Dodatkowo w przypadku promocji, w których są prezenty np. w postaci słuchawek to nie musisz wypełniać formularzy tylko prezent otrzymasz wraz z zamawianym telefonem.


krzysiek99
Apprentice
Opcje
A nie. Brałem s22 ultra gdzie w promocji był watch4. W sklepie samsunga. I to samo, formularze, zdjęcia i ponad miesiąc czekania pomimo że miało być w 14dni. Przyszedł mail że się nie wyrobią i tyle, I trzeba czekać dłużej.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Widocznie to już zależy od konkretnej promocji. Na pewno tak było w przedsprzedaży w przypadku słuchawek. Sam korzystałem dwukrotnie z tego typu promocji.


0 Like