Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Zegarek Gear s3 a zestaw głośnomówiący

(Temat utworzony: 27-12-2017 04:33 PM)
6574 Wyświetlenia
RafikTornado
Apprentice
Opcje

Jest możliwość ustawienia "gradacji" priorytetów z łączeniem urzadzeń bluetooth?
Dwa przykłady: spaceruję i mam podpięte POD TELEFON słychawki bluetooth. Gdy ktoś do mnie dzwonił odbierałem połączenie przez słuchawki. Teraz nie mogę. muszę a) wyciągnąć telefon i gadać normalnie przez słuchawkę, albo b) robić na ulicy przedstawienie i gadać do zegarka.
W samochodzie mam zestaw głośnomówiący automatycznie podłączany do telefonu, Wypuszcza na głośniki w samochodzie z telefonu wskazówki nawigacji i oczywiście rozmowy.  Nie testowałem jeszcze, ale obawiam się, że będzie jak w słuchawkach. Podłączony zegarek odetnie telefon (a własciwie mozliwość rozmawiannia) od zestawu i przejmie tę funkcję.

Idealnym rozwiązaniem byłoby polecenie odebrania rozmowy pierścieniem zegarka i dalsza rozmowa przez zestaw.

To takie marzenie, ale starczyłoby mi, żeby zegarek nie przejmował połączeń jeżeli do telefonu podpięte są inne słuchawki. Stąd pytanie o ustawianie priorytetów urządeń w telefonie

Rafał

Aha. Zegarek sparowany jest z Sony xperia z3, słuchawki są firmy JBL, a zestaw w samochodzie to tzw emulator zmieniarki CD z modułem bluetooth

R

0 Like
Przejdź do rozwiązania
13 Odpowiedzi
przemekz
First Poster
Opcje
PS. Jak podlaczam w telefonie oba urządzenia to z automatu sam potrafi na przykład słuchawkę wykluczyć z rozmów
0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@przemekz

Może być to kwestia braku 100% kompatybilności wszystkich urządzeń.

 

0 Like
piotrbujak1976
Student
Opcje

hej, co masz na mysli pisząc: "z wyłączonym profilem w zegarku"?

mam s9 i g3 - gdy ktos dzwoni - odbieram sluchawka zielona w telefonie a slysze

w zegarku, dopiero nacisniecie w telefonie wyboru BT (w trakcie dzwonienia/polaczenia pojawia sie opcja)

powoduje ze spowrotem slysze w telefonie. Co przestawic? help.

0 Like
piotrbujak1976
Student
Opcje

znalazlem, totalnie wylaczylem rozmowe przez telefon w zegarku (zawze mozna wlaczyc)

powiadmonienia kto dzwoni, odrzucenie itd sa nadal dostepne.

Wystarczy wejsc w

- Uprawnienia aplikacji (w telefonie) Gear Fit Plugin (z belki u góry - BT / zaawansowane / historia sterowania BT)

  - Zezwolenia

    - wylączyć przy opisie: telefon

 

Co ciekawe takiej aplikacji nie ma na liscie aplikacji jako ikonka etc,

Jest za to podobna w 

Ustawienia / aplikacje / Galaxy Watch PlugIn

oraz 

Ustawienia / aplikacje / Galaxy Wearable

ale każda z nich ma troszkę inną zawartość do włączania / wyłączania

w każdej z nich występuje też - telefon