Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Bateria Gear s3

(Temat utworzony: 26-05-2018 07:28 AM)
31337 Wyświetlenia
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje

Bateria w moim gear s3 bardzo szybko się wyczerpuje mimo że go w ogóle nie używam. Spada mi 10% na godzinę.

0 Like
278 Odpowiedzi
Rozwiązanie
WolF
Voyager
Opcje

Siemasz,

Od początku posiadania zegarka był taki objaw? Czy dopiero od nie dawna? Może zainstalowała się jakaś aktualizacja, która obniżyła sprawność baterii. Spróbój przywrócić ustawienia fabryczne w zegarku. Ale pamiętaj, że jeżeli masz jakieś dane na nim to zrób kopię bo wszystko stracisz;/ 

Rozwiązanie
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje
Dzięki za odpowiedź. Zrobiłem ustawienia fabryczne i teraz za wolno spada bateria ;D
skorpion
First Poster
Opcje
mam pytanie jak zrobiłeś ustawienia fabryczne? i jak zrobiłeś kopie zapasową ?
0 Like
Rozwiązanie
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje
Kopia zapasowa jest w aplikacji gear w telefonie w zakładce gear info, natomiast ustawienia fabryczne w ustawieniach w zegarku i poszukaj opcję połącz z nowym telefonem
0 Like
Paweł86
Explorer
Opcje

Witam. Od około 4 dni zauważyłem, że bateria w moim Gearze bardzo szybko się rozładowuje. Nie wytrzymuje nawet 24h. Kładąc się spać bateria Geara jest naładowana w 45% i przez noc rozładowuje się do 0%. Czy ktoś zauważył w swoim Gearze podobne objawy? Dodam, że wcześniej potrafił wytrzymać bez ładowania 3 dni przy normalnym użytkowaniu. Gear współpracuje z telefonem Samsung S7 Edge.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Czy przed tym okresem doinstalowywałeś jakieś aplikacje lub uruchamiałeś jakieś funkcje?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Paweł86
Explorer
Opcje

Nie instalowałem żadnych aplikacji I nie uruchamiałem dodatkowych funkcji. Próbowałem również przywrócić zegarek do ustawień fabrycznych. Nic nie pomogło...

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Paweł86

 

W takiej sytuacji warto zwrócić się do najbliższego serwisu Samsung celem sprawdzenia, co się dzieje z Twoim zegarkiem.

Najbliższy serwis znajdziesz na tej stronie: http://www.samsung.com/pl/support/service-center/


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Paweł86
Explorer
Opcje

Skończyło się na wizycie w serwisie, gdzie została wymieniona płyta główna i bateria...

0 Like