Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie mogę zalogować się do sklepu Galaxy (białe tło) Gear Watch/S2

(Temat utworzony: 19-04-2019 12:20 PM)
3657 Wyświetlenia
huawie
First Poster
Opcje

Cześć!

Dwa dni temu połaczyłem swój Gear S2 z telefonem (Honor 8), wszystko działało bardzo dobrze. Wczoraj połączyłem Galaxy Watch do tego samego telefonu. Sparował się poprawnie, jednak wystąpił problem z logowaniem do sklepu samsung. Zazwyczaj przy próbie logowania wyskakiwał biały prostokąt na niemal cały ekran na którym było miejsce na login, hasło i captcha. Tutaj jedynie pojawił się biały prostokąt bez niczego. Żadnych okien do logowania. No nic pomyślałem - gryzą się dwa zegarki. Przywróciłem oba do ustawień fabrycznych, usunąłem dane aplikacji z każdej aplikacji powiązanej z Samsung Werables, odinstalowałem wszystko żeby na czysto ponowić instalację. Niestety to nic nie daje. Obecnie ani S2 ani Watch nie pozwalają na zalogowanie się do sklepu samsunga. Co zrobić, żeby to zadziałało?

Pozdrawiam

0 Like
Przejdź do rozwiązania
62 Odpowiedzi
RadekK
Hotshot
Opcje

@Tarshish@Lada_moment,

Przekazałem ponownie sprawę do działu zajmującego się rozwojem oprogramowania. Wierzę, że również w przypadku telefonów Xiaomi błąd zostanie naprawiony niebawem.


Proszę o chwilę cierpliwości. Jeśli będzie miał wiadomość zwrotną, odpisze w tym wątku.

Tarshish
Journeyman
Opcje
Dzięki Wielkie @Radekk za zainteresowanie się problemem i czekam cierpliwie na dalsze informacje w tym temacie pozdro
0 Like
Tarshish
Journeyman
Opcje

2 tygodnie minęło i zero odzewu, 😞

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Tarshish,

Przypomniałem się w tej sprawie, wysyłając zgłoszenie do działu odpowiedzialnego za rozwój oprogramowania. Dzisiaj postaram się pożyczyć telefon Xiaomi i samodzielnie przeprowadzić testy.

 

Tarshish
Journeyman
Opcje

Siemanko @RadekK

Dzięki za informację i czekam na dalszy rozwój pozdro

0 Like
Tarshish
Journeyman
Opcje

Witam!

Nadal nic w mojej w sprawie nie słychać :(, a tu jeszcze jeden problem doszedł, wyszła nowa aktualizacja do zegarków Galaxy Watch, której nie mogę pobrać ponieważ aplikacja w telefonie wogóle jej nie widzi, połączenie z siecią jest a mimo to mam komunikat z przed miesiąca kiedy ostatnio była sprawdzana wersja tj. 29.04,

0 Like
Tarshish
Journeyman
Opcje
zrobiłem hard reset zegarka i odinstalowalem aplikacje w telefonie i nagle pojawiła się dostępna aktualizacja.... szoook. Irytujące staje się resetowanie przy każdym napotkamy problemie że strony zegarka czy samej aplikacji
0 Like
Ania89
First Poster
Opcje

Dzien dobry :smiling-face: 

niestety również mam problem z galaxy wearable ( białe tło i nic więcej ). Nie mogę odbierać połączeń w moim zegarku ( galaxy watch ) ani wysyłać (odpowiadać na SMS 😞 ) . Telefon z którego korzystam

jest to IPhone SE bardzo bardzo proszę o pomoc bo nie mam pojęcia jak mam rozwiązać ten problem . 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Ania89  Czy wszystkie kwestie związane z powadomieniami i odbieraniem połączeń są odpowiednio ustawione w aplikacji Galaxy Wearable?


Ania89
First Poster
Opcje

wchodząc w galaxy wearable pojawia mi się tylko coś takiego 😞 

FEC93E06-C5D8-4C98-B4DE-2DDAD132355E.png

 

0 Like