Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie mogę zalogować się do sklepu Galaxy (białe tło) Gear Watch/S2

(Temat utworzony: 19-04-2019 12:20 PM)
3697 Wyświetlenia
huawie
First Poster
Opcje

Cześć!

Dwa dni temu połaczyłem swój Gear S2 z telefonem (Honor 8), wszystko działało bardzo dobrze. Wczoraj połączyłem Galaxy Watch do tego samego telefonu. Sparował się poprawnie, jednak wystąpił problem z logowaniem do sklepu samsung. Zazwyczaj przy próbie logowania wyskakiwał biały prostokąt na niemal cały ekran na którym było miejsce na login, hasło i captcha. Tutaj jedynie pojawił się biały prostokąt bez niczego. Żadnych okien do logowania. No nic pomyślałem - gryzą się dwa zegarki. Przywróciłem oba do ustawień fabrycznych, usunąłem dane aplikacji z każdej aplikacji powiązanej z Samsung Werables, odinstalowałem wszystko żeby na czysto ponowić instalację. Niestety to nic nie daje. Obecnie ani S2 ani Watch nie pozwalają na zalogowanie się do sklepu samsunga. Co zrobić, żeby to zadziałało?

Pozdrawiam

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mzaleski87
Apprentice
Opcje

Witam wszystkich,

u mnie dzisiaj już nie ma tego problemu, w końcu mogę się zalogować. Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

62 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@huawie sprawdź możliwość logowania za jakiś czas. Być może to nie błąd po stronie sprzętowej a jakiś problemy z serwerami/stroną.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Mdarecki
First Poster
Opcje

Potwierdzam też mam to samo od wczoraj tj. 18.04.2019

0 Like
mzaleski87
Apprentice
Opcje

Witam,

ja również mam od wczoraj taki sam problem.

Zegarek samsung gear s3 i LG V30. Musiałem wrócić do ustawień fabrycznych w zegarku i teraz już nie mogę sie zalogować do konta samsung w aplikacji Galaxy Wearable. Przez przeglądarkę bez problemu się loguję.

Bez zalogowania nie można praktycznie nic w zegarku zrobić: aktualizacje aplikacji, ściągnięcie nowych tarcz itp. Proszę o pomoc.

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @mzaleski87@huawie@Mdarecki,

Wygląda na to, że to usterka globalna. Czy problem w dalszym ciągu występuje? Podajcie proszę wersję aplikacji Galaxy Wearable oraz wersję systemu Android wraz z dokładnym modelem telefonu. Zgłoszę tę kwestię do odpowiedniego działu.

 

Zgłaszaliście raport błędów z poziomu aplikacji Galaxy Wearable? W opcjach tej aplikacji można kliknąć "Kontakt z nami" -> Raport o błędach. Zgłoszenie trafi do Zespołu odpowiadającego za Rozwój Oprogramowania.

0 Like
mzaleski87
Apprentice
Opcje

Witam,

niestety usterka wciąż występuje.

Mój smartfon LG V30 / LG-H930.

Galaxy Wearable: 2.2.24.190331361

Gear S Plugin: 2.2.03.19032541N

Usługa akcesorium Samsung: 3.1.93.90314.

Próbowałem zgłaszać raport z poziomu aplikacji i tutaj po probie zalogowania znika okienko logowania i nic się nie dzieje.

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

 

 

 

 

 

0 Like
Grisza76
Student
Opcje

Niestety, ale zgłaszanie przez aplikację Samsung Wearable jest również niemożliwe, ponieważ wymaga to.... zalogowania się. A to jest - niemożliwe.

Żeby było śmieszniej - zalogowanie na Samsung Health jest bezproblemowe.

Mój sprzęt:

Pocophone F1
Galaxy Watch R5AM2049S8Y Tizen 4.0.0.1. R800XXU1BSA4
Samsung Wearable: 2.2.24.19031361
Galaxy Watch Plugin 2.2.05.19030741N
Akcesorium Samsung 3.1.93.90314
Pierwsze uruchomienie zegarka - wczoraj. Nie muszę chyba dodawać, że ogromne rozczarowanie.

Poczekam jeszcze 1-2 tygodnie, a potem zegarek wraca do Play ze zgłoszeniem niezgodności towaru z umową.

0 Like
huawie
First Poster
Opcje

Mój smartfon to Honor 8 / FRD-L09

Android 7.0

Galaxy Wearable: 2.2.24.190331361

Gear Watch Plugin: 2.2.05.19030741N

Usługa akcesorium Samsung: 3.1.93.90314

 

Problem nadal występuje

0 Like
Mdarecki
First Poster
Opcje

u mnie dalej nie działa a mam Asusa Zenfone X008D, android 8.1.0, Galaxy Wearable 2.2.24.19031361, Gear S Plugln 2.2.03.19032541N, Usługa akcesorium 3.1.93.90314. Próbowałem się logować 20:52 20.04.2019 i biały prostkąt - brak możliwości logowania. Jednym słowem LIPA!

0 Like
Milena758
First Poster
Opcje

U mnie to samo... Taki prezent na święta dostaliśmy. Proszę o informację jeśli komuś się uda zalogować. U mnie problem jest na Huawei p20 pro. 

0 Like