Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie mogę zalogować się do sklepu Galaxy (białe tło) Gear Watch/S2

(Temat utworzony: 21-04-2019 01:56 PM)
841 Wyświetlenia
huawie
First Poster
Opcje

Cześć!

Dwa dni temu połaczyłem swój Gear S2 z telefonem (Honor 8), wszystko działało bardzo dobrze. Wczoraj połączyłem Galaxy Watch do tego samego telefonu. Sparował się poprawnie, jednak wystąpił problem z logowaniem do sklepu samsung. Zazwyczaj przy próbie logowania wyskakiwał biały prostokąt na niemal cały ekran na którym było miejsce na login, hasło i captcha. Tutaj jedynie pojawił się biały prostokąt bez niczego. Żadnych okien do logowania. No nic pomyślałem - gryzą się dwa zegarki. Przywróciłem oba do ustawień fabrycznych, usunąłem dane aplikacji z każdej aplikacji powiązanej z Samsung Werables, odinstalowałem wszystko żeby na czysto ponowić instalację. Niestety to nic nie daje. Obecnie ani S2 ani Watch nie pozwalają na zalogowanie się do sklepu samsunga. Co zrobić, żeby to zadziałało?

Pozdrawiam

0 Like
62 Odpowiedzi
GELSON
Student
Opcje

Ten sam problem od wczoraj 😞 nowiutki galaxy watch 46mm i Oneplus 6 nie da się zalogować do konta Samsung account z aplikacji na stronie normalnie się loguje 

0 Like
Talimex
First Poster
Opcje

U mnie tak samo bialy ekran na ktorym nie zrobi nic gear s3 i lg g6

0 Like
kommor
First Poster
Opcje

brak możliwości zalogowania do sklepu Galaxy (białe tło) Gear S3

Galaxy wearable 2.2.24.19031361

Gear S Plugin 2.2.03.19032541N

Usługa akcesorium 3.1.93.90314

zainstalowane na Huawei P20 pro wersja systemu 9.0.0

0 Like
robertiwaniuk
First Poster
Opcje

Witam.

U mnie to samo. Chciałem sobie zainstalować jakąś nową tarczę i lipa, nie mogę się zalogować w celu zakupu tarczy a zegarek połączony jest z Huawei P20 pro. U mnie podobnie pojawia się duże białe pole i NIC!

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@mzaleski87@Grisza76@huawie@Mdarecki@Milena758@kommor@robertiwaniuk@GELSON@Talimex,

Bardzo dziękuje wszystkim za zgłoszenia. Sprawę przekazałem bezpośrednio do Działu Rozwoju Oprogramowania. Wierzę, że aktualizacja z poprawkami zostanie wypuszczona jak najszybciej.  Wiem, że jest to Was duża komplikacja. Na tę chwilę proszę o cierpliwość.

0 Like
moczor
Apprentice
Opcje

Globalny problem. Czas reakcji tak wielkiej korporacji - porażka!

https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-Watch/Wearable-White-screen-When-Logging-in/td-p/585282

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@moczor  Ale nie  ma żadnego problem jak posiadasz telefon Samsunga a tylko innych firm.

0 Like
moczor
Apprentice
Opcje

Zegarek ma być kompatybilny z androidem a nie z telefonem. Tak stoi w opisie zegarka, tak więc model telefonu jest nieistotny, istotny jest system na telefonie...

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@moczor  Ja mam Samsunga A6 2018 Android 8.0 nie ma żadnego problemu a na stronie jest taka informacja "Dostępność aplikacji i dodatków zależy od urządzenia, systemu operacyjnego i kraju lub regionu."

0 Like
moczor
Apprentice
Opcje
A co to ma wspólnego z opisanym wyżej problemem? MAM urządzenie Samsunga - Galaxy Watch i nie mogę z niego korzystać... i to jest problem. Coś co śmigało tydzień temu, nie działa! Po resecie zegarka - zaleconym przez Przedstawicieli Samsunga, nie mam dostępu do swojej własności - zakupionych aplikacji - to JEST problem... Problem jest z logowaniem, a nie z urządzeniem.