Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak aplikacji Wiadomości na Gear s3

(Temat utworzony: 15-05-2017 08:18 AM)
5889 Wyświetlenia
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje

Nie mam aplikacji Wiadomości na moim zegarku Gear S3

54 Odpowiedzi
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

@Serkop

pełna funkcjonalność jest dostępna na telefonach samsung, zgodnie z zapisanem:

*Usługi stanowiące własność firmy Samsung mogą nie być dostępne na smartfonach innych producentów.

http://www.samsung.com/pl/promocje/gear-s3/#modele

0 Like
Gardenssj87
First Poster
Opcje

Wczoraj kupilem zegarek wszedzie jest napisane ze dziala super z tel z androidem a tu sie okazuje ze wiadomosci dzialaja tylko z telefonem samsunga najwiejsza zenada jaka moze byc  to w takim razie w tym momencie to nie jest juz smartwatch tylko zegarek ktory kosztuje prawie 2 tys i mozna sobie w nim pozmieniac tarcze wyrzucone pieniadze w bloto juz zaluje! Czy bedzie jakas aktualizacja ktora to ma zmienic??? 

Kolorowyyy
Journeyman
Opcje

Jestem posiadaczem zegarka od grudnia i z tego co pamiętam była tylko jedna aktualizacja. Była długa lista zmian, ale i tak nic innego nie zauważyłem. Myślę że zegarek powinien być tańszy.

0 Like
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

@Gardenssj87,

mówisz nieprawdę, zapraszam do zapoznania się z kompatybilnymi urządzeniami. Ze względu na mnogość różnych modeli i odmian Andorida nie sposób jest wyprodukować 1 produkt kompatybilny ze wszystkimi telefonami na rynku.

 

http://www.samsung.com/global/galaxy/gear-s3/device-compatibility/

0 Like
mars_mk
First Poster
Opcje

To już jest bezczelność. Owszem kompatybilność użądzenia rozumiem ale problem niewyświetlania wiadomości mozna chyba rozwiązać aplikacją na telefon.

0 Like
kozbus
Pathfinder
Opcje
mars_mk nie wiem gdzie tu bezczelność, brak kompatybilności oznacza zwyczajnie, że telefon albo się nie podłączy, albo będzie współpracować w ograniczonym zakresie.
0 Like
Piotr3k
First Poster
Opcje
Ja również nie posiadam aplikacji wiadomości w swoim zegarku posiadam telefon OnePlus 3T. Najważniejsze, że jest możliwość wysyłania jak i podglądu otrzymanej wiadomości jedyny minus tego, że nie można odpowiadać z poziomu jego. Może następne aktualizacje przyniosą zmianę.
0 Like
medicero
First Poster
Opcje

Witam.

Ja również przeżyłem szok. Mam Huawei p10 (flagowy telefon - nic nie brakuje) i niestety nie mam aplikacji wiadomości w smartwachu. Rozumiem zapis, że może pewnych aplikacji nie być jeśli nie ma się smartfona samsunga, jednakże to rozczarowujące. Najnowszy telefon i smartwach za 1,5tys zł i brakuje takiej aplikacji. Można z tym żyć aczkolwiek liczę na to, że pojawi się jakaś aktualizacja w tej sprawie. Trochę to ujmuje firmie i marce. Poza tym gear s3 bjest bomba.

synth
Apprentice
Opcje

Czy ktoś jakoś obszedł ten problem, czy udało się to jakoś rozwiązać ....Bardzo nieładnie Samsungu ;-(

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A z jakim telefonem masz sparowany zegarek?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like