Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pęknięty pasek opaski FIT2

(Temat utworzony: 24-11-2021 07:09 PM)
182 Wyświetlenia
Jerry93
Voyager
Opcje
Cześć🙂niestety pasek opaski FIT2 kończy swój żywot. Pęka w dwóch miejscach przy dziurkach. Czy można kupić sam pasek bo z tego co się orientuję stanowi on całość z wyświetlaczem. W poprzednich modelach wyświetlacz można było wyjmować ale w FIT2 chyba jest to niemożliwe. 
0 Like
9 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jerry93, Pasek w tej opasce jest jak najbardziej wymienny. W sieci nie widzę do kupienia oryginalnych pasków, więc trzeba będzie podpytać w serwisie lub ewentualnie kupić jakiś zamiennik.


mmgk
Student
Opcje
Właśnie szukałam czy ktoś miał kiedykolwiek problem z opaską. Dzisiaj niestety zgubiłam zegarek przez opaskę... Po dwóch latach straciłam najfajniejszy gadżet ułatwiający mi kontrolowanie wysiłku po wypadku. Jest mi tak przykro... jestem tak zła... szkoda bardzo, ostatnio wymieniłam pasek na nowiutki bo poprzedni też pękał... pasek wcale nie tani. Patrzyłam czy można kupić teraz zegarek przez internet ale i tu się zawiodłam. Jeśli już to tylko stacjonarnie a jak stacjonarnie to jest cena wyższą. Tak zachwalałam firmę wszędzie. Od lat 20 korzystam tylko z Samsunga i komputer i zegarki i telefony... teraz się zastanowię. Strata boli najbardziej..
0 Like
Jerry93
Voyager
Opcje
Kupiłem zamiennik na A...i jestem z niego bardzo zadowolony. Jest trochę grubszy niż oryginalny co zupełnie nie przeszkadza.
0 Like
mmgk
Student
Opcje
Wszystko fajnie ale bez zegarka żaden zamiennik juz mi niepotrzebny. Poczekam może w przyszłości... ale jak się kupuje to się oczekuje, że jednak będzie to solidnie wykonane.. a tu taki klops. Muszę najpierw przetrawić to co się stało nie pomyślałabym nigdy że zgubię zegarek przez opaskę.
0 Like
Jerry93
Voyager
Opcje
Domyślam się, że zamiennik nie jest Ci potrzebny. Czy Twój pasek nagle pękł bez widocznych wcześniej pęknięć?
U mnie pękał w kilku miejscach przy dziurkach i od razu jak to zauważyłem to go wymieniłem.
0 Like
mmgk
Student
Opcje
No pasek nowiutki miał może 3 miesiące nic się nie działo wymieniłam go dopiero bo poprzedni zaczął pękać właśnie przy dziurkach, obluzowal mi się raz wiec kupiłam nowy i nie wiem po co...
0 Like
Jerry93
Voyager
Opcje
Kupiłaś oryginalny czy zamiennik?
Niedługo wyjdzie nowy Fit3. Na Fit2 będą promocje. Niedawno w RTVEUROAGD był za 99 zł.
0 Like
mmgk
Student
Opcje
Dzieki za info. Pomyśle. Jakbym kupila zamiennik to nie bylabym taka zla... 😞
0 Like
Jerry93
Voyager
Opcje
Ok. uśmiechnij się 🙂kończąc powiem Ci, że zamiennik wygląda lepiej niż oryginał. Nie jest taki wiotki i wygląda na to, że jest bardziej wytrzymały. Pozdrawiam