Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak aplikacji Wiadomości na Gear s3

(Temat utworzony: 14-04-2017 12:00 AM)
12329 Wyświetlenia
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje

Nie mam aplikacji Wiadomości na moim zegarku Gear S3

54 Odpowiedzi
KonradN
Voyager
Opcje
Część Kolorowyyy :winking-face: przykro mi to słyszeć, ale zobaczymy co można zrobić w tej sprawie. Pierwsze pytanko, z jakim telefonem jest połączony zegarek?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje
Mam Sony Z5 Compact. Czy to, że nir mam samsunga może być tego przyczyną?
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje

Czy jest do zainstalowania aplikacja z wiadomościami sms na telefon żeby była kompatybilna z gear s3? Mam telefon Sony.

KonradN
Voyager
Opcje

@Kolorowyyy

Aplikacja wiadomości, instalowana w telefonach Samsung, nie jest dostępna do instalacji na telefonach innych marek.



Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Mariaczii
First Poster
Opcje

Mam urzadzenie huawei p8 i również nie mam aplikacji do wiadomości, jakoś nie przypominam sobie aby na waszych stronach było napisane ,że w przypadku mojego telefonu wasz smartwach będzie uborzszy o taką funkcje. 
Pozdrawiam
Mariaczii 

Dawid011
Apprentice
Opcje

Czy można rozwiązać sprawę braku ikony wiadomości w gear s3 

Mam telefon Huawei p 9 i niestety nie mam po połączeniu ikony wiadomości w zegarku 

ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

 @Dawid011

 

Zapraszam na naszą stronę zawierającą najważniejsze cechy zegarka:

http://www.samsung.com/pl/promocje/gear-s3/#funkcjonalnosci

 

zgodnie z tym co jest tam zapisane:  Usługi stanowiące własność firmy Samsung mogą nie być dostępne na smartfonach innych producentów."

0 Like
Lupe
First Poster
Opcje

ej bez jaj!

mam prawie najnowszego flagowca LG- na serio nie sprawdze na telefonie wiadomosci? nie ma jakiegos sposobu?

jesli tak to to jedna z podstawowych funkcji smartwatcha?! bylaby żenada...

prosze o odp/rade

pozdrawiam

Serkop
Journeyman
Opcje
Powiadomenie o wiadomosci SMS przychodzi, ale nie mozna odczytac/odpowiedziec. Brak aplikacji wiadomosci. #LG G3