Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak aplikacji Wiadomości na Gear s3

(Temat utworzony: 04-01-2017 03:32 PM)
14449 Wyświetlenia
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje

Nie mam aplikacji Wiadomości na moim zegarku Gear S3

synth
Apprentice
Opcje

Witaj...mam bedacego na liscie kompatybilnosci gdzies w samsungu Asus ZEN 2  4GB / 32GB

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Niestety kompatybilność, nie oznacza pełnej funkcjonalności.
Ale ma dobrą wiadomość. Dzisiaj pojawiła się aktualizacja zarówno aplikacji Samsung Gear jak i oprogramowania dla zegarka. Zaktualizuj, sprawdź, może coś się zmieniło.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
synth
Apprentice
Opcje

Wszystko działa cudnie...wiadomosci ozywiście też....odchaczone w ustawieniach do powiadomień na smartfonie, a wysyłanie sms z poziomu aplikacji KONTAKTY, jest ikonka wiadomości, poiszemy i idzie, odbiera też, kalendarz również i reminder..SUPER teraz

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć @synth,

cieszę się że udało się pomóc! Jeżeli będziesz miał jakieś kolejne tematy dotyczące produktów Samsunga śmiało odwiedzaj naszą społeczność :smiling-face:

@Szewcu72 Dzięki za ogarnięcie sprawy.

 

MichałP

0 Like
Redi79
Journeyman
Opcje

A ja mimo aktualizacji nadal nie mam na zegarku aplikacji wiadomości. Xiaomi Mi Max 2.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Tak jak już wcześnie napisałem, kompatybilność nie oznacza pełnej funkcjonalności. 😞 Niestety.usługi.PNG

 

 

Na stronie Compatible Android Smartphones - znajdziesz listę kompatybilnych urządzeń innych producentów.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Redi79
Journeyman
Opcje

Tu chodzi o głupie wiadomości SMS. Od kiedy obsługa wiadomości SMS jest własnością firmy Samsung? Paranoja.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Widocznie nie są takie głupie, skoro nie są wspierane. Sprawdzałeś wszystkie ustawienia powiadomień w telefonie? Resetowałeś ustawienia aplikacji Samsung Gear?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Redi79
Journeyman
Opcje

Oczywiście. W ogóle nie ma ikonki wiadomości w zegarku. Co jest bardzo dziwne bo gdy z poziomu zegarka wejdzie się w kontakt to jak najbardziej smsa można wysłać. Więc obsługa jest. Mój kolega ma telefon Samsung i ikonka jest. A u mnie i wielu innych jak widzę brak. Bardzo dziwne.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Całkiem możliwe, że w wersji MIUI Androida przygotowywanej przez Xiaomi nie da się sczytać treści wiadomości w celu przesłania ich na zegarek i stąd ta niedogodność. Android jest w tylu wersjach ilu jeż producentów smartfonów. Zastosowanie niektórych nakładek producencki nie ułatwia komunikacji. 😞

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like