Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak aplikacji Wiadomości na Gear s3

(Temat utworzony: 04-01-2017 03:32 PM)
14529 Wyświetlenia
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje

Nie mam aplikacji Wiadomości na moim zegarku Gear S3

54 Odpowiedzi
hbmdk
First Poster
Opcje

Witam  .. Jesli głębiej sie nad tym zastanowic to problem jest moralnie banalny , ewidentna nieuczciwość  marki Samsung w zakresie współdziałania systemu smartwatch'a  z pozostałymi producentami telefonów i mętne opisy wprowadzające w błąd potencjalnego kupującego  .  Kompletnie źle rozumiany marketing . Nikt kto znajdzie sie w takiej sytuacji nie pomyśli dobrze o marce Samsung . 

Spędziłem godzinę nad poszukiwaniem aplikacji HERE którą mam na telefonie Sony Xperia . Nie ma  .. ani wiadomości ani wspomnianej nawigacji .  Byłbym w stanie wybaczyć takie postępowanie gdybym miał możliwość dopłacenia za prawidlową współpracę tych aplikacji ale takiej możliwości również nie ma ... i JEDYNYM powodem tego stanu rzeczy jest w mojej ocenie polityka firmy Samsung .

Smartwatch S3 clasic rewelacyjny , na bogatym dość rynku zdecydowanie najlepsza pozycja ... ..wybaczcie kochani ale telefonu S nigdy w życiu nie kupię z prozaicznej przyczyny  ... ponieważ wygląda jak zajechana mydelniczka i zaden marketing na to nie pomoże , nawet jeśli będę musiał sięgnąć po telefon by odczytać wiadomość ... 

Redi79
Journeyman
Opcje

Problem jest tylko i wyłącznie z firmą Samsung. Poniekąd zmuszają do kupowania swoich telefonów choć wmawiają że nie trzeba. Miałem s8plus i niestety dyskwalifikuje go bateria. Jestem heavy userem i 4 godziny SOT jest dla mnie za mało.Teraz mam 12h i nie muszę doładowywać telefonu w ciągu dnia. Ale innych marek niestety mój Frontier nie lubi.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Trzeba poczekać do wydania poprawionej wersji Tizena 3, być może pojawią się stosowne poprawki, które umożliwią pełną współpracę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
matiwiel
First Poster
Opcje
Mi pomogła aktualizacja do Tizena 3.0 i zainstalowanie aplikacji Textra SMS i ustawienie ją jaka domyślną,śmiga jak marzenie,pozdrawiam :smiling-face:
Debuger
First Poster
Opcje

Dla wszystkich mających problemy z SMS ami. Smartwatch Amazfit Pace nie ma :). 

JEDNAK jeżeli wolicie Samsunga aplikacja Textra powinna rozwiązać problem. 

Pozdrawiam 

0 Like
Debuger
First Poster
Opcje
Textra
0 Like
Mateusz3
Pioneer
Opcje

Trzeba zainstalować aplikację wiadomości od Google 

0 Like
apo123
First Poster
Opcje

Cześć.

Użytkuję Samsunaga GS3 z telefonem Sony Xperia X i niestety również nie ma funkcji odczytywania SMSów z telefonu.

Zgodnie z radami zainstalowałem aplikację Textra i ustawiłem ją jako domyślną w telefonie. Powiadomienia w zegarku sa włączone dla tej aplikacji. Ikonka wiadomości nie pojawiła się niestety, a powiadomienia przychodzą tak samo jak dla fabrycznej alplikacji w telefonie.

Prosze o podpowiedź, czy cos jeszcze należy wykonać/uruchomić w zegarku aby to działało.

 

Pozdrawima

Adam

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@apo123

Trudno stwierdzić, jaka aplikacja umożliwiłaby poprawne działanie powiadomień o wiadomościach w zegarku. Pewne jest to, że firma Samsung nie daje gwarancji, że wszystkie funkcje będą działać poprawnie po sparowaniu z urządzeniami innych producentów.

 

 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Pawel11
First Poster
Opcje

Czy można wyświetlać wiadomości z iphona  8 na s3 frontier?

 

0 Like