Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Gear fit 2 PRO Nefunkční senzor tepu

(Téma vytvořeno: 17-01-2019 11:54 AM)
2709 Zobrazení
PetrX81
First Poster
Možnosti

Přestal mi na těchto hodinkách fungovat senzor tepu, proto neměří ani kroky. Má někdo zkušenost? Reset jsem zkoušel několikrát asi půjde o HW záležitost...

0 Like
7 Odpovědi
JacobInDaHouse
Pathfinder
Možnosti

Zkoušels i hard reset přes tlačítka?

0 Like
nevedka
First Poster
Možnosti

DObrý den, hard reset jsem zkoušela  a nepomohl...hodinky ležely cca 2 měsíce v šuplíku a když sem je vytáhla, senzor nenaběhl...software je aktuální, propojení s telefonem funguje, jen senzor vůbec nereaguje 😞 napadá vás ještě něco? 

0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Jo napadá, reklamace :ok-hand:

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ještě bych zkusil vypnout, nabít do 100% a pokud ani tohle nepomůže, tak nezbývá než reklamovat.

0 Like
JoVym72
Journeyman
Možnosti

Tak bohužel teď řeším taky tenhle problém, na který asi není řešení. Moje Geary přestaly měřit kroky, pravidelně tepy a shody :-(, jo ještě špatně reagují na zvednutí ruky. Nejprve jsem zkoušel Reset, pak i Reset při bootovaní Gearu a nic... Zkouším kdeco a nic. Takže krám za X tisíc 😞

 

Z mého pozorovaní,  systém senzorů se cca po 10s po zhasnutí displaye nějak uspí a neměří. Ale když rozsvítím display, tak to kroky měří, když si dám změřit tep, tak taky zafunguji, schody ne. Notifikace zpráv, hovorů a rozpojení BT funguje normálně, ale senzory ne 😞

0 Like
Řešení
JoVym72
Journeyman
Možnosti

Našel jsem to 🙂

 

Prošel jsem dost vláken s tím mým problémem, zkoušel kde co, ale furt nic. 2x až 3x jsem narazil na info, že pomůže vypnout, dát na nabíječku a nechat to dobít do plna (až zhasne symbol dobíjení). Nevěřil jsem tomu, ale nakonec jsem to zkusil a ono to fakt zabralo!!! Kroky to počítá, tep to průběžně měří, dokonce i schody a po gestu zápěstím se rozsvítí display, neuvěřitelné, ale hlavně, že to zabralo.

0 Like
PetrX81
First Poster
Možnosti

Mně pomohlo hodinky reklamovat  🙂

Peníze mám zpět... 

0 Like