Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gw6 senzor

(Téma vytvořeno: 29-12-2023 12:08 AM)
170 Zobrazení
Kazi-S21U-
Helping Hand
Možnosti
Čau tak jsem čerstvý majitel gw6 classic a zajímá mě to ty hodinky nemají žádný čidlo proti nechtěnému mačkání po displeji ? Se mi stává že když mi někdo volá tak jak mám koženou bundu a vytáhnu rukáv že to tim zvednu nebo když kouknu kolik je hodin tak se mi spustí nebo přepnou na nějakou apk. 

Jinak výdrž na pohodu. A dokonce jsem sehnal super ciferník + jsem zprovoznil i ikonu s procenty abych viděl kolik baterie zbývá v mobilu. 


image


0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, jste si jistý, že se jedná a nechtěný dotek a ne o pohyb lunety? Já s tímto měl problém, když jsem měl ještě GW3 Classic a zimní bundu, že se mně při vysouvání rukávu často hodinky probudily. Pak jde vypnout probuzení lunetou, ale nemaje tyto hodinky, nevím přesně, kde v nastavení to je.

Jinak i kdyby tam čidlo bylo, v okamžiku, kdy vyhrnujete rukáv, se hodinky dostanou na světlo a senzor by stejně nejspíš vyhodnotil, že už mají reagovat.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Zobrazit řešení v původním příspěvku

3 Odpovědi
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Čau, s tímhle teda problém nemám a nikdy jsem neměl. Žádné čidlo nemají. Maximálně si můžeš v app Wear/ Nastavení hodinek/ Displej/ Probuzení obrazovky/ vypnout "Budit dotykem obrazovky".

Řešení
Libb
MegaStar
Možnosti

Dobrý den, jste si jistý, že se jedná a nechtěný dotek a ne o pohyb lunety? Já s tímto měl problém, když jsem měl ještě GW3 Classic a zimní bundu, že se mně při vysouvání rukávu často hodinky probudily. Pak jde vypnout probuzení lunetou, ale nemaje tyto hodinky, nevím přesně, kde v nastavení to je.

Jinak i kdyby tam čidlo bylo, v okamžiku, kdy vyhrnujete rukáv, se hodinky dostanou na světlo a senzor by stejně nejspíš vyhodnotil, že už mají reagovat.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Kazi-S21U-
Helping Hand
Možnosti
Možný to je vyzkouším to 😀
0 Like