Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 13-02-2019 08:16 AM)
550 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Chmelda
First Poster
Možnosti

to určitě bude muset..... já ted reálně nabíjím každy den s tizen 3, protože do 2 dne do večera mi nevyrdží.

mám tam teda hodinovou aktivitu endomondo, ale to cca 10% dolů

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

Ahojte, 

aktualizácia úspešne STIAHNUTÁ 😉

Ako bolo vyššie spomínané hodinky sú svižnejšie a reagujú oveľa rýchlejšie než predtým.  

Na stave batérie zatiaľ nevidím žiadne zmeny. Možno keď sa vybije a znova nabije alebo ak by sa urobil RESET hodiniek. Zatiaľ pri dosť silnom používaní ako som nedávno písal mi vydrží po nabití 3 dní a to s hodí kami naozaj pracujem a dokonca aj v noci pretože cez deň sa starám o svoje dve dcérky a domácnosť a v noci pracujem. Denne spím iba 3 hodiny a to už dlhých 11 rokov.

Co vsak na hodinkach pretrváva je FENOMÉN o ktorom som taktiez už písal a to, že napr. Pri AKTUALIZÁCII mali 95% a výdrž okolo 2 dní a 23 hodin. Po aktualizácii a upgrade aplikácií percenta klesali avšak výdrž (informácia) v dňoch a hodinách životnosti batérie neklesala ale sa zastavila a neskôr dokonca stúpala.

To som. Nezažil na žiadnom zariadení. Asi ich vyrábala PANNA ZAZRACNICA 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Já jsem reset hodinek raději udělal, ale hodnit výdrž je hodně předčasné. Každopádně velkým přínosem jsou režimy Kino a Noční a možnost dělat screenshoty :smiling-face:

0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti

Tizen 4 mi prijde jako nedochudce, doufam ze se budu mylit, ale po par hodinach pouzivani jsem z aktualizace zklamany. Kalibrace vyskomeru pouze oznamuje, ze neni pripojeni k siti, nebo ze se nepodarilo zjistit data o vysce a tlaku. Po aktualizaci jsem hodinky nabil na 100%, po 2 hodinach na ruce je 92% ... takze si rvu vlasy, ze jsem se na to nevy..

0 Like
deydar
Explorer
Možnosti

Na hodnocení je asi brzy, ale musím říci, že u mne na Classic po 3 hodinách od aktualizace na Tiezen 4.0.0.2 neklesl stav baterie ani o 1 procento. Pokud to jen nějak nezamrzlo, tak to by tedy bylo super... ale uvidíme co bude dál. Po špatných zkušenostech s těmito hodinkami (či spíše vývojáři SW u Samsungu) jsem dalek dělat ukvapené závěry. Pokud jde o nemožnost kalibrace barometrického tlaku - mám stejný problém: Síť není dostupná.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Kalibrace výškoměru mně taky nešla, jak jsem ale připojil hodinky k WiFi a zapl na nich GPS, tak proběhla ihned a bez problémů. Akorát potvrzuji, že nejde aktualizovat Reminder.Jinak u mě se zdá, že výdrž baterie bude obdobná jako před aktualizací.

0 Like
Chmelda
First Poster
Možnosti

Někdo jste tu psal, že jste reklamoval hodinky kvůli výdrži baterie, jak jste na tom nyní po reklamaci?

0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@jv18  napsal:

Kalibrace výškoměru mně taky nešla, jak jsem ale připojil hodinky k WiFi a zapl na nich GPS, tak proběhla ihned a bez problémů. Akorát potvrzuji, že nejde aktualizovat Reminder.Jinak u mě se zdá, že výdrž baterie bude obdobná jako před aktualizací.


Prave ten vyskomer mi asi zral baterku, zkalibroval jsem ho rucne a spotreba se vratila do normalu.  Reminder nejde aktualizovat a nektere aplikace tretich stran nefunguji. Aplikace se spousti a pracuji rychleji.

 

Povazuji za naproste diletanstvi od vyvojaru samsungu, ze nemaji odladene vlastni aplikace pred vypustenim aktualizace a nechaji to na uzivatelich, tak treba jim oprava nebude trvat pul roku :face-with-tears-of-joy:

0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@Chmelda  napsal:

Někdo jste tu psal, že jste reklamoval hodinky kvůli výdrži baterie, jak jste na tom nyní po reklamaci?


Vymena desky, baterky a zadniho vika, hodinky vydrzi opet ca. 3 dny.

0 Like
Coyote1
Apprentice
Možnosti

Jak tedy na ten vyskomer? Celkem mi to po té aktualizaci rozčiluje 

0 Like