Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 19-11-2018 12:32 PM)
687 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Alda_Cvak
Journeyman
Možnosti
Ten kdo tu aktualizaci má, tak jaké je číslo verze po instalaci a restartu? Díky.
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Nejsem si jistý, zda psaním do Samsungu něčemu pomůžete, je tady o tom několik stran. Ano, problém tu je, Samsung o tom ví, pracuje na řešení a vydá opravnou aktualizaci. To nestačí? Nebo chcete konkrétní den a hodinu, kdy aktulizace dorazí přímo na konkrétní kus hodinek?

 

0 Like
Baco
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@Alda_Cvak  napsal:
Mám iphone 8 a také jsem bez nabídky aktualizace pro tyto specifikace hodinek:
SN: R5AK3054J4P
Číslo modelu: SM-R760
Verze Tizen: 3.0.0.2
Verze SW: R760XXU2CRH1

Mám tú istú verziu. Nič nové neponúkajú ani mne. Nie že by som to potreboval. 😉

0 Like
DDR333
Explorer
Možnosti

Zkuste odpojit od Bluetooth od telefonu (vypnout BT na Iphone) a pak připojit hodinky na WiFi. Aktualizace Gear hodinek spárovaných s Iphone se vždy řešilo takhle nebo přes kamarádův Samsung/Android. Pokud je nová metoda, tak o ní nevím, ale takhle to vždy fungovalo. Pokud nenabídne ani na WiFi, tak musíte chvíli počkat, aktualizace mají určité vlny pro specifické zařízení a většinou v rámci několika dní.

0 Like
Alda_Cvak
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@Baco  napsal:

Uživatel


@Alda_Cvak  napsal:
Mám iphone 8 a také jsem bez nabídky aktualizace pro tyto specifikace hodinek:
SN: R5AK3054J4P
Číslo modelu: SM-R760
Verze Tizen: 3.0.0.2
Verze SW: R760XXU2CRH1

Mám tú istú verziu. Nič nové neponúkajú ani mne. Nie že by som to potreboval. 😉


Tak mně by se to teda hodilo, baterie nic nevydrží a to mám hodinky pouze připojené přes BT. Vše ostatní povypínáno a vyzkoušeny všechny tipy a triky.

0 Like
Alda_Cvak
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@DDR333  napsal:

Zkuste odpojit od Bluetooth od telefonu (vypnout BT na Iphone) a pak připojit hodinky na WiFi. Aktualizace Gear hodinek spárovaných s Iphone se vždy řešilo takhle nebo přes kamarádův Samsung/Android. Pokud je nová metoda, tak o ní nevím, ale takhle to vždy fungovalo. Pokud nenabídne ani na WiFi, tak musíte chvíli počkat, aktualizace mají určité vlny pro specifické zařízení a většinou v rámci několika dní.


Děkuji za radu. Vyzkoušel jsem, ale bohužel ani takto to nepomohlo. Počkám, než (snad) uvolní aktualizaci pro mou verzi. Nic jiného nezbývá.

0 Like
Janci55
Apprentice
Možnosti

Prečo by písanie do samsungu nemalo zmysel ? Za prvé písal som ohľadom toho že kedy bude možné aktualizovať priamo cez hodinky keďže nie všetci používame hodinky so Samsung telefónom. Ďalšia vec jasné že nechcem presný deň a hodinu, lenže nejaký termín musia vedieť. A je blbosť že cez telefón ti dá aktualizáciu ale priamo cez hodinky nie. Takze nechápem čo to teraz tak riešiš.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Před 3 hodinami sem dával někdo příspěvek s citací odpovědi ze strany Samsungu, která popisuje aktuální stav věci. Proto nechápu, proč má někdo potřebu tam psát znovu, to je vše. 

0 Like
Janci55
Apprentice
Možnosti
Preto mám za potrebu písať tam znovu lebo presne takúto odpoved som od nich dostal pred 2 týždňami. A keďže uvádzajú že to riešia a že nevedia kedy bude update, pričom update je už von, tak preto mám za potrebu im písať a informovať sa keďže ani sami nevedia čo píšu. Si možno šťastlivec ktorý nemá problém s hodinkami tak ťa to netrápi. Ale my ostatný problém máme a riešime ho, keďže nám hodinky nevydržia ani deň. A posledná vec, podpora samsungu, iPhonu, nokie atď. je práve na to aby riešila dotazy ľudí, a je to ich práca a či ja tam napíšem raz alebo 100x za deň tak mi majú odpovedať lebo nič iné nie je v ich naplní práve len odpovedať na mail. Takze tvoje rozhorčenie je zbytočné.
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Nejsem rozhořčen, neboj. Máš problém s výrobkem, využíváš. tech. podporu jeho výrobce, tak to má fungovat. Víc tohle neřeším.

0 Like