Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 17-10-2018 08:32 AM)
1290 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Růža
Journeyman
Možnosti

Dobrý den,

máte již někdo zkušenost s nabídnutou službou bezplatný odvoz do servisu a bezplatně zpět. Popřípadě jaký byl výsledek?

Díky

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Zkusil jsem natrvalo vypnout průběžné měření tepu a po 2 dnech jsem na 56! procentech baterie. Předtím rovněž neustálé problémy s nadměrným vybíjením (i po továrním resetu). Někdy se to třeba první den po nabití vybíjelo normálně (cca 1-2%/h) a pak se to najednou zbláznilo a procenta šla rapidně dolů. Např. přes noc (položené na stole) 40 % pryč.

Zdá se tedy, že problém by mohl být v měření tepu (nebo v aplikaci Health). Po dalším nabití zkusím měření tepu opět zapnout.

0 Like
Coyote1
Apprentice
Možnosti

Dobrý den. Téže mám problém s baterií. Večer (cca 21:30) sundáno z nabíječky ve 100%, ráno 7:36 a zbývá 5% 😞 Již delší dobu tento problém pozoruji. Měl jsem iPhone 7 a přikládál jsem to tomu, že je to jablko/samsung a že se to prostě rychle vybíjí. Nyní mám SGA8 a je to stejné... Půjdu na reklamaci a snad mi to uznají na baterku a vymění 

0 Like
Giuseppe666
Student
Možnosti

Stejný problém, -10% na baterii za hodinu. Hodinky mám 5měsíců nové.

0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@Růža  napsal:

Dobrý den,

máte již někdo zkušenost s nabídnutou službou bezplatný odvoz do servisu a bezplatně zpět. Popřípadě jaký byl výsledek?

Díky


Bohuzel zkusenost je takova, ze od minuleho pondeli jsme byli domluveni na reklamaci, poslal jsem doklady o koupi i dalsi pozadovane udaje. Dodnes se nikdo neozval a hodinky si neodvezl. Moderator od minule stredy neodpovedel na dotaz ohledne vyzvednuti.

0 Like
Růža
Journeyman
Možnosti

Tak to jsme na tom úplně stejně, požadované jsem poslal a ze strany Samsungu žádná odezva :-((

0 Like
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Uživatel


@Rada  napsal:

Uživatel


@Růža  napsal:

Dobrý den,

máte již někdo zkušenost s nabídnutou službou bezplatný odvoz do servisu a bezplatně zpět. Popřípadě jaký byl výsledek?

Díky


Bohuzel zkusenost je takova, ze od minuleho pondeli jsme byli domluveni na reklamaci, poslal jsem doklady o koupi i dalsi pozadovane udaje. Dodnes se nikdo neozval a hodinky si neodvezl. Moderator od minule stredy neodpovedel na dotaz ohledne vyzvednuti.


Bohužel, žádná další zpráva mi od tebe nepřišla. Pokud ses pouze dotazoval na informace, jak proces probíhá, tak Vás bylo pouze 6 a všechny údaje jsem předal na MojeGalaxy, s tím, že Vás budou kontaktovat. Slíbili mi, že se tomu budou věnovat hned, jak to bude možné. Určitě mají nějaký pořadník naplánovaných svozů a třeba jenom řešili ostatní zákazníky, kteří si objednali svoz před Vámi :thinking-face:

 

Zkusím dnes zjistit, kde to vázne, pokud Vás kurýr doposud nekontaktoval a trošku je popohnat. Za zpozdění se i tak omlouvám.

0 Like
Coyote1
Apprentice
Možnosti

Četl jsem že by to mohl způsobovat automatický ST... Zkusím to nabít do plna a poté jej mít vypnutý. Bude-li to dělat stále, jdu s tím na reklamaci a snad mi řeknou více. Nechci hodinky každý den cpát na nabíječku 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Mám od začátku vypnuté a problém s výdrží nemám, hodinky jsem kupoval nové asi před měsícem.

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

U mě po vypnutí měření ST výdrž 3 - 4 dny bez problémů.

0 Like