Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 15-08-2018 08:35 AM)
26119 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
duster1686
First Poster
Možnosti

Zdravim no moj problem z bateriou je taky ze,cca od 11:00 bateria 100% vecer pred spanim je bateria na  80% co si myslim ze je fajn , ale ked sa rano zobudim cca 8:00 tak bateria 5% 

Nerozumiem tomu 😡

A aktualizacia je posledna mozna a vsetko vypnute.

0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti
automaticke mereni mam vypnute a stejne je propad okolo 6% za hodinu
0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti

Uživatel


@vvllaaddaa  napsal:

Uživatel


@Rada  napsal:

Uživatel


@Růža  napsal:

Dobrý den,

máte již někdo zkušenost s nabídnutou službou bezplatný odvoz do servisu a bezplatně zpět. Popřípadě jaký byl výsledek?

Díky


Bohuzel zkusenost je takova, ze od minuleho pondeli jsme byli domluveni na reklamaci, poslal jsem doklady o koupi i dalsi pozadovane udaje. Dodnes se nikdo neozval a hodinky si neodvezl. Moderator od minule stredy neodpovedel na dotaz ohledne vyzvednuti.


Bohužel, žádná další zpráva mi od tebe nepřišla. Pokud ses pouze dotazoval na informace, jak proces probíhá, tak Vás bylo pouze 6 a všechny údaje jsem předal na MojeGalaxy, s tím, že Vás budou kontaktovat. Slíbili mi, že se tomu budou věnovat hned, jak to bude možné. Určitě mají nějaký pořadník naplánovaných svozů a třeba jenom řešili ostatní zákazníky, kteří si objednali svoz před Vámi :thinking-face:

 

Zkusím dnes zjistit, kde to vázne, pokud Vás kurýr doposud nekontaktoval a trošku je popohnat. Za zpozdění se i tak omlouvám.


Ptal jsem se ve stredu, jestli nemas informace o svozu. Kazdopadne to je ted jedno, jen jsem si myslel, ze se Samsung bude vic snazit. Kolegovi se take zacly vybijet hodinky, jemu pomohl navrat do tovarniho nastaveni, od te doby mu dokonce hodinky vydrzi vic nez drive. Bohuzel u kazdeho se zavada a jeji (samo)oprava projevuje jinak, nekdo ma stesti, druhy nikoliv a ty same zkusenosti, co jsem hledal informace, maji po celem svete. 

Skoda ze v samsung plaza nejsou o vikendech, v tydnu se do Prahy nedostanu, nejradsi bych jim je tam osobne dovezl :face-with-tears-of-joy:

0 Like
Coyote1
Apprentice
Možnosti

Tak jsem hodinky hodil do továru. Při opětovném nastavování jsem odmítl obnovu z telefonu a najednoou je po problému. Hodinky drží a úbytek % je zhruba 2% za hodinu 

0 Like
Giuseppe666
Student
Možnosti

Vypnul jsem sledování srdečního tepu a jsem na normální výdrži baterie!

= výdrž cca 1,5 dne při jasu +10 a všech oznámeních z telefonu.

Budu čekat na novou aktualizaci, která to snad bude řešit. Tahle se jim tedy nepovedla...čidlo srdečního tepu totálně spotřebuje baterii.

matoneo
Explorer
Možnosti

Má někdo problém s rychlým vybíjením i po vypnutí sledování srdečního tepu (samozřejmě je potřeba vypnout i GPS a wi-fi)??? Pokud ne, tak je to asi jasné a mělo by se toto zjištění směřovat na Samsung.

0 Like
duster1686
First Poster
Možnosti

 No u mna problem pretrváva aj po vypnuti srdcoveho tepu,wifi,gps,vsetkych tipov od vas.

Vecer bateria 100% a rano 30% a to hodinky boli len polozene na stolíku,bez pouzivania 

 

0 Like
matoneo
Explorer
Možnosti

Uživatel


@duster1686  napsal:

 No u mna problem pretrváva aj po vypnuti srdcoveho tepu,wifi,gps,vsetkych tipov od vas.

Vecer bateria 100% a rano 30% a to hodinky boli len polozene na stolíku,bez pouzivania 

 


I po továrním resetu?

0 Like
Růža
Journeyman
Možnosti

U mne naprosto stejný problém, tovární reset opakovaně několikrát. :-((

0 Like
OnkelPeter
Apprentice
Možnosti

JJ. Mám novou baterii. Tovární reset (otázkou je, zda to dělám správně), vypnuta všechna měření + wifi + gps. Zapnuté jen bluetooth. Po resetu jsem neobnovil data. Výdrž cca 17 hod. 

Děláte obnovu do továrního nastavení přes hodinky > nastavení > Obecná správa > Obnovit Gear? Nebo toto není obnovení do továrního nastavení?

0 Like