Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 15-08-2018 08:35 AM)
25423 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
adam_boss
Navigator
Možnosti

To není možné, resp. něco jě stopro špatně. To by ani špatná aktualizace nedokázala tak rychle vybít....Nemá tu někdo S3, kdo by vyzkoušel a napsal názor? @wojto @JozkaZhor @lahciM @Tomas_Z ??

 

Vím, že tady měli problémy s baterií, ale pomohlo vždy tovární nastavení, takže to vidím na servis, když ti nepomohlo ani to.



N 3310 > 3410 > SE W880i > Galaxy S2 > S3 > S4 > A5 > S7 Edge > S9+ > Note9
0 Like
wojto
Student
Možnosti

Ja nemam hodinky dlho. Ked som ich kupil, nedrzali dlho. POcul som ze kto si aktualizoval na 3.0.0.0 tak sa vydrz rapidne zmenila k horsiemu. Teraz uz mam 3.0.0.2 a vydrz mam asi 3 dni. Ale stale to neni 4...

0 Like
Tomas_Z
First Poster
Možnosti

Mám verzi 3.0.0.2 a výdrž baterie se mi nijak nezměnila. Stále cca 3 dny když je vše vypnuté. Řekl bych že problém bude někde jinde.

0 Like
JozkaZhor
Explorer
Možnosti

Ahoj, já žádnou změnu na vydrží baterie nezaznamenal, cca 3 dny vydrží při běžném používání.  Ale je pravda ,že tenkrát po jedný aktualizaci se mi taky splasily a vybily se za den . Dal do továrního nastavení a vše ok

0 Like
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Pro jistotu jsem je ještě jednou obnovil do továrního nastavení, problém bohužel trvá. Verzi mám 3.0.0.2

Aktuálně je stav  baterie 10% a z nabíječky jsem je sundal včera ve tři odpoledne. V osm večer byla baterie na 50%.

+- stejný průběh jako každý den i když některé dny klesla baterie během první hodiny dokonce o 20%

 

bohužel budu muset reklamovat 😞

0 Like
Scrappy
Journeyman
Možnosti

Ahoj, ja mam uplne stejny problem. Po aktualizaci vydrz od 8h do cca 17h. Nic nepomaha zaply pouze bluetooth ktery jsem si vsiml se dost casto odpojuje a opet pripojuje.

0 Like
achyl74
First Poster
Možnosti

Ahoj, tak určitě reklamuj. Já mám zapnuté Wi-Fi  BT vždy zapnuté hodiny  jas na maximum a po celém dni mám 75% baterie  Hlavně to chce používat jen originální nabíječku  ta z Číny nabíjí podstatně déle a je otázka jak kvalitně  

0 Like
Scrappy
Journeyman
Možnosti

Mam originalni nabijecku. Nikdy jsem ani jinou nepouzil nez tu co byla v baleni. Neoriginalni nabijecky nepouzivam od do ty co jsem si china kabelem odpalil Note 3. Jdu jeste jednou zkusit tovarko a pripadne budu resit reklamacku.

0 Like
ZadnaBarva
Journeyman
Možnosti

Dobrý den, mám to úplně stejně. Po poslední aktualizaci, je vydrž hodinek katastrofální.. Z dvou až tří dnů vydrží maximálně 14-15 hodin. Wifi,gps, měření tepu,aod, vypnuté...Screenshot_20180818-151957_Gear S Plugin.jpg