Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 15-08-2018 08:35 AM)
26026 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
msalficky
First Poster
Možnosti

Mam uplne ten samej problem, vydrz byla 3dny, ted ani den, tak 12h a je po baterce. Zniceho nic.

0 Like
ZadnaBarva
Journeyman
Možnosti

Původně jsem chtěl počkat na nějakou aktualizaci, jestli by to nezlepšila, ale nevydržel jsem to, a už jsou týden na reklamaci, tak se uvidí..

0 Like
nediskutuj
Navigator
Možnosti

Dočetl jsem se, že je nějaký problém s odesíláním diagnostiky. Dost lidem pomholo vypnout v "Info o Gear(hodinkách)" možnost odesílání diagnostiky a infa. A ještě vypnout protokolování. 95% procent uživatelů to pomohlo.

0 Like
deydar
Explorer
Možnosti

Naprosto identický problém s mými hodinkami Gear S3. Původní 4 denní výdrž se zkrátila na cca 17 hodin. Kromě bluetooth vše povypínané. Spotřeba 5-6% baterie za hodinu... Tovární nastavení nic nezmění, stejně jako nová aktualizace...

0 Like
OnkelPeter
Apprentice
Možnosti

Také to stejné.. Výdrž 15 - 20 hodin

0 Like
ZadnaBarva
Journeyman
Možnosti

Tak zmíněná možnost odesílání diagnostiky a infa a protokolování mi taky nepomohla, i to sem měl vyzkoušené. Jak říkám, uvidím po reklamaci. Ale co sem tak různě četl i ze zahraničních příspěvků, tak u uživatele který je též reklamoval, mu byla měněna přímo základní deska, tak nevím...

0 Like
nediskutuj
Navigator
Možnosti

Jj. Měnili desku i baterku většinou. Ale to vše začlo dělat po aktualizaci, takže i tak je to velice zajímavé, že nedokáží hned udělat opravu, když to zasáhlo téměř všechny.

0 Like
msalficky
First Poster
Možnosti

Tak ač nerad jsem udělal restart do tovarního nastavení a mě to pomohlo, teď mam pocit že vydrž je větší naopak něž byla. Asi s tim nějak čachrujou.

0 Like
OnkelPeter
Apprentice
Možnosti
Zkoušel jsem, ale bez efektu..
0 Like
okasala
First Poster
Možnosti

Tak jsem taky nešťastný majitel S3 (classic). Po 7 měsících jsem je hodil na reklamaci kvůli výdrži baterie a poslali mě po 3 dnech někam (závada se neprojevila). Vydrží fakt max 14 hodin. Vše vypnuté. Zkusil jsem teď vypnout tu diagnostiku, tak uvidíme. (pokud pomůže, dám info tady) Už jsem se díval na aliexpresu na cenu baterie (cca 20USD), takže pokud to nepomůže, jdu do výměny sám, protože dávat 1700 za výměnu opravdu nehodlám... Nabíjím jen origo nabíječkou. Příště apple a s**u na samsung, tam nestojí ani výměna skla u S8 7000.... no mazec

0 Like