Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 24-09-2018 08:49 PM)
2259 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
OnkelPeter
Apprentice
Možnosti

Mám také 3.0.0.2 a novější aktualizaci to nenabízí.

0 Like
ZadnaBarva
Journeyman
Možnosti
Zdravím, tak pro ty, které zajímalo, jak dopadla reklamace u Alzy. Byla vyřízena dobropisem, tudíž mi byla vrácena plná nákupní cena.. 
Původně jsem myslel, že pokud to skočí takto, tak zřejmě půjdu do nových galaxy watch, ale jelikož jsem i u nich na internetu četl, že si někteří uživatelé v zahraničí stěžují na stejný problém jako jsem měl já (a nejen já), tak koupě žádná nebude.. Je to škoda, měl jsem koupeno spoustu ciferníků i nějaké aplikace, ale znovu to pokoušet rozhodně nehodlám..
Volfik
Explorer
Možnosti

Zdravím,

já se se stejným problémem potýkám již cca 3 týdny, bylo to tak 4tý den po aktualizaci gear v hodinkách. Napsal jsem to do obchodu v Google play a den na to přišla další aktualizace, bohužel jsem se radoval předčasně a problém s baterií přetrvává. (původně 4 dny s aktivitami 3, teď jsem rád, že přežiju den o nějaké aktivitě v podvečer se nedá ani uvažovat).

 

Toto je první stránka, kde se aktivně tento problém probírá (a zapojil se i někdo od Samsungu). 

 

Jsem na tom jako Peter: Mám také verzi 3.0.0.2 a novější aktualizaci to nenabízí.

 

Informace o kladně vyřízené reklamaci mě celkem potěšila a dnes se do Alzy vydám. Pokud dopadnu stejně jako (ZadnaBarva) tak bohužel po Samsungu asi nesáhnu, nové Samsung watch se mi také líbí, ale stejný problém? Výdrž dva dny u nových hodinek? Asi poděkuji. Bohužel na trhu nejsou hodinky, které by telefonovaly, dobře se ovládaly a ještě uměly "plavat".

 

No uvidíme, jak se zachová Samsung. Každopádně začnu pokukovat po alternativách, i co se telefonu týká..:((

0 Like
dawe82
Apprentice
Možnosti

mam s3 frontier asi tden .. z alzy .. a prvnich par pouziti parada vecer kolem 60% s castym pouzuivanim .. vcera odpoledne ale sotva 20% a po nabiti na 100% po 3  hodinach 28%  zase nabito na cca 90% a po par hodinach spanku jsem vstaval s hodinkama na 20% ted se dobijeji .. nasel sem aktualizaci ale jen 4 polozek .. tak doufam ze se to tim vyresi .. nerad bych je vracel .. pebble ktery vystridali uz jsem dal pryc .. (po 2 letech pouzivani bezna vydrz kolem 5 dnu .. takze i dva je nezvyk ... ale aby vydrzeli sotva 10 hodin je v podstate nepouzitelny )

 

0 Like
JozkaZhor
Explorer
Možnosti

Tak koukám, že jsem jedním z mála komu hodinky vcelku drží. Hodinky celý den spojené s telefonem , nijak se neomezuju ,meřím tep, krokoměr ,občas hovor ,prostě pořád v zápřahu a na konci dne mám cca 70% baterky. 

0 Like
dawe82
Apprentice
Možnosti
tak uz je prez hodinu z nabijecky ... a neubylo ani procento .. (nechal sem to nabit z cca 15% na 65% protoze pri nabijeni dyl jak hodinu mi prislo ze to docela hreje coz snizuje momentalni kapacitu ...) a zatim neubylo ani 1% coz predtim za hodinu ubylo alespon 10% takze doufam ze se problem vyresil ... (diky tehle diskusi..)
0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

U mě to vypadá taky vpořádku. Hodinky budu mít teprve týden. První dva dny jsem si s nim apořád hrál, takže výdrž baterie nestála za nic. Teď už je běžně používám a vydrží dva dny. Nemám teda žádné aktivity, jen spoustu notifikací. 

0 Like
Kakamil945
Apprentice
Možnosti

Ahoj,

Taky se přidávám k tomuto problému. Hodinky mám cca dva měsíce a poslední dobou výdrž max jeden den a to sotva 😞

Dawe82 jaké aktualizace máš na mysli? Mě to nic nenabízí. Nevím co s tím a dost mě to štve 😞 

0 Like
dawe82
Apprentice
Možnosti

V aplikaci v tel si otevri zalozku o gear-aktualizace-rucni zadani aktualizace a aktualizuj .. Me to nastesti pomohlo prakticky okamzite po doinstalovani a nabiti uz hlasi vydrz misto 7 hodin 3 dny a 15 hodin a od poledne ubylo sotva 10%

0 Like
Kakamil945
Apprentice
Možnosti

Tak bohužel v tel. mám pouze automaticky aktualizace a nic nenabízí. Nevím co se děje, buď reklamace a nebo čekat na další aktualizaci 😞 

0 Like