Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

(Téma vytvořeno: 14-12-2018 08:27 AM)
31419 Zobrazení
09freds
Pioneer
Možnosti

Pořidil jsem si hodinky nedávno a jsem s něma celkem spokojen. I ta vydrž baterky z které jsem jsem měl největší obavy je celkem OK, hodinky vydrží při mém způsobu využití min. 3 dny. Jediná věc ,která mne rozladila je naprosta nefunkčnost vyškoměru a barometru. Výškoměr udává výšku cca až 100 m nižší oproti skutečnosti. I když nastavím výšku ručně na správnou hodnotu a  pak přepnu na další obrazovku tak výška se opět změní na nesmyslnou hodnotu. A barometrický tlak hodinky ukazuji ve velmí malem rozsahu , za dodu co je mám tak ukazovaly  v rozsahu 998- 1001 hPa. 

Teď, když piší příspěvek tak jsem v nadmořské výšce 247 m a hodinky ukazuji 169 m, tlak vzduchu je 983 hpa a hodinky ukazuji 1001 hPa.

Je to běžný projev hodinek, nebo je u mne něco špatně?

0 Like
Přejít na řešení
267 Odpovědi
calvero2
Navigator
Možnosti

tak já znám, a skončilo to tak, že mu bylo sděleno: vniknutí kapaliny nebo vlhkosti do přístroje,, přístroj byl vystaven kapalině pod velkým tlakem, po dobu delší než 30 min. nebo kapalině neznámého původu (než je čistá voda). Hodinky měl po nabití vařící a po hodině baterka 0, při kontrole zjištěna oxidace - reklamace zamítnutá, že oxidace má souvislost s výše uvedeným. a oprava možná pouze placeně cca 3500

Ambriel
Navigator
Možnosti

Bohužel je mnoho případů, kdy po plavání v bázénu došlo k utopení hodiunek a vyjadreni servisu znelo ze do hodinek vnikla neznama kapalina a reklamaci zamitli.

calvero2
Navigator
Možnosti

lepší než z krámu na stůl je asi je vůbec nekupovat a za ty prachy koupit jinou značku nebo nějakej schit za 500.

U mne zatím  cca měsíc po 2reklamaci ok, mimo vodu používám všude 

0 Like
tomas5869
Explorer
Možnosti

Dobrý den 

A mohu se zeptat zda zkusíte vodu ???

A pak seznámil nás ostatní jak to dopadlo ??

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Já byl se svými Galaxy Watch 46mm v bazénu několikrát, a hodinky stále fungují bez problému.  Asi jsme měl štěstí, nebo nevím.


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
calvero2
Navigator
Možnosti

po první reklamaci to vydrželo týden, nějak jsem to nesledoval po jaké aktivitě začal blbnout výškoměr, barometr a podlaží , teď zatím ok, dám vědět 

0 Like
tomas5869
Explorer
Možnosti

Super ,protože po přečtení diskuzního fora,co se týče barometru a výškoměru ,jsem se také rozhodl pro reklamaci Galaxy watch 46 mm .

Protože mám ty samé problémy .

Po reklmaci se určitě ozvu jak to dopadlo a dám tak vědět i ostatním .

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@tomas5869 

 

I já jsem s barometrem měl problém, reklamoval jsem cca před měsícem. Reklamace uznána a provedena výměna základní desky + zadního krytu. Od té doby to zazlobilo jen jednou. 


fajn-Snek-podpis-B


snike
Explorer
Možnosti
Taky mi prestal fungovat vyskomer a barometr ... opraveno v ramci zaruky za 2 dny :smiling-face:
tomas5869
Explorer
Možnosti

Já to mám v opravě necelý měsíc zbývá jim asi 7 dní. 

Pak se ozvu jak to dopadlo 

0 Like