Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Registrace Galaxy Buds 2 Pro

(Téma vytvořeno: před 4 týdny)
133 Zobrazení
elKoubes
Apprentice
Možnosti

Ahoj, mám sériové číslo svých Galaxy Buds2Pro (každé sluchátko a taky case), ale nejsem schopný registrovat je jako svůj produkt na samsung oficiálním účtu. Mám tam své 2 mobily, ale Sériové číslo sluchátek mi to prostě nebere. Jak je můžu prosím registrovat? Díky

0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @elKoubes 

Zkoušel jste sluchátka registrovat přes aplikaci Samsung Members - Podpora - ikona Registrovat? Zde jde skenovat QR kód z krabičky. Je pravda, že jsem to zkoušel u svých Buds2 Pro a funguje to, ale sluchátka nejsou ve vybraných kategoriích ale jako kategorie Ostatní. 


fajn-Snek-podpis-B


Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
5 Odpovědi
adamek3403
Pioneer
Možnosti
To se uděla automaticky jenom si stahněte galaxy wearable tam si je přidejte a hotovo
0 Like
elKoubes
Apprentice
Možnosti
Wearable mam, pouzivam se sluchatkama uz asi 4 mesice a samo a nepridaly se nikam ...
0 Like
elKoubes
Apprentice
Možnosti
Mimochosem pres wearable se nepridavaji sluchatka do samsung uctu, jen se da parovat, menit controls a podobne. Ale nema to vubec nic spolecneho s pridavanim zarizeni do oficialniho Samsung uctu.
0 Like
Řešení
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @elKoubes 

Zkoušel jste sluchátka registrovat přes aplikaci Samsung Members - Podpora - ikona Registrovat? Zde jde skenovat QR kód z krabičky. Je pravda, že jsem to zkoušel u svých Buds2 Pro a funguje to, ale sluchátka nejsou ve vybraných kategoriích ale jako kategorie Ostatní. 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
elKoubes
Apprentice
Možnosti
Jo, diky, nakonec to takto slo :smiling-face: