Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

(Téma vytvořeno: 14-12-2018 08:27 AM)
31813 Zobrazení
09freds
Pioneer
Možnosti

Pořidil jsem si hodinky nedávno a jsem s něma celkem spokojen. I ta vydrž baterky z které jsem jsem měl největší obavy je celkem OK, hodinky vydrží při mém způsobu využití min. 3 dny. Jediná věc ,která mne rozladila je naprosta nefunkčnost vyškoměru a barometru. Výškoměr udává výšku cca až 100 m nižší oproti skutečnosti. I když nastavím výšku ručně na správnou hodnotu a  pak přepnu na další obrazovku tak výška se opět změní na nesmyslnou hodnotu. A barometrický tlak hodinky ukazuji ve velmí malem rozsahu , za dodu co je mám tak ukazovaly  v rozsahu 998- 1001 hPa. 

Teď, když piší příspěvek tak jsem v nadmořské výšce 247 m a hodinky ukazuji 169 m, tlak vzduchu je 983 hpa a hodinky ukazuji 1001 hPa.

Je to běžný projev hodinek, nebo je u mne něco špatně?

0 Like
Přejít na řešení
267 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

@tomas5869kam jsi to prosím tě posílal? Mně to opravili asi za 30 minut!






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
tomas5869
Explorer
Možnosti

 

0 Like
tomas5869
Explorer
Možnosti
Libb mám to trochu komplikovanější ,hodinky jsem měl přes kamaráda a ten to dal do autorizovaného servisu,ale kam přesně nevím a sám jsem zvědav jak to dopadne
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@tomas5869  pokud to šlo do autorizovaného servisu, tak nebude problém, v servisu už se s tím setkali a vědí jak to řešit. U mého kusu po vyměněně základní desky a krytu problém zmizel a barometr již funguje korektně 


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Já sice ten problém měl také, ale znám spoustu lidí, kteří ne. Že se to řeší tady, je jasné, protože na fórum podpory nepůjdou tisíce spokojených uživatelů, ale jen těch pár, kteří mají problémy, a to tady trochu kazí objektivitu :smiling-face:

V každém případě, oprava byla velmi rychlá a nedělali z toho žádnou vědu.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Ambriel
Navigator
Možnosti

Zavidim tem, co meli opraveno tak rychle. Jak sem ***** kdysi psal, u me oprava presne 30 dnu.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Ambriel a dával jsi to do servisu nebo přes prodejce?  Dost často to zdrží prodejce + přepravní společnost :face-with-rolling-eyes:


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
snike
Explorer
Možnosti
Bude zalezet take kde hodinky reklamujes. Pokud si je sam dovezes do autorizovaneho servisniho strediska, pak doba opravy bude rychlejsi, nez kdyz zavadu reklamujes u prodejce, ktery hodinky na opravu odesila.
Libb
MegaStar
Možnosti

@Ambrielpodle těch hvězdiček bych řekl, že by sis měl trochu hlídat slovník. Děkuji






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
calvero2
Navigator
Možnosti

Tak já reklamoval 2x, po prvé bylo opraveno do týdne a pak do 2 dnů, záleží v kterém středisku to je a zda mají díl na výměnu k dispozici, takže u mně 2x deska, 2x zadni kryt, nyni to běhá ok