Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

(Téma vytvořeno: 01-03-2019 05:50 AM)
3365 Zobrazení
09freds
Pioneer
Možnosti

Pořidil jsem si hodinky nedávno a jsem s něma celkem spokojen. I ta vydrž baterky z které jsem jsem měl největší obavy je celkem OK, hodinky vydrží při mém způsobu využití min. 3 dny. Jediná věc ,která mne rozladila je naprosta nefunkčnost vyškoměru a barometru. Výškoměr udává výšku cca až 100 m nižší oproti skutečnosti. I když nastavím výšku ručně na správnou hodnotu a  pak přepnu na další obrazovku tak výška se opět změní na nesmyslnou hodnotu. A barometrický tlak hodinky ukazuji ve velmí malem rozsahu , za dodu co je mám tak ukazovaly  v rozsahu 998- 1001 hPa. 

Teď, když piší příspěvek tak jsem v nadmořské výšce 247 m a hodinky ukazuji 169 m, tlak vzduchu je 983 hpa a hodinky ukazuji 1001 hPa.

Je to běžný projev hodinek, nebo je u mne něco špatně?

0 Like
267 Odpovědi
Tom_as
Journeyman
Možnosti

Ano, vypadá to, že pomohla. Zatím vše funguje, jak má 🙂

0 Like
Ramhead
Journeyman
Možnosti

A funguje ruční kalibrace nebo se údaje opět vrací na původní hodnoty?

0 Like
Cerberus
Explorer
Možnosti
A do jakého servisu to šlo?
0 Like
Tom_as
Journeyman
Možnosti

Ruční kalibrace funguje.

Hodinky jsem reklamoval přes Mall.cz, ale protokol je z Český servis a.s., Barrandova 409, 143 00 Praha, tel.: 227 204 411. Ale jináč jsem i komunikoval se servisem tsnova, Nádražní 102 v Ostravě (což je servisní centrum Samsungu) a tam mi rovnou bylo řečeno, že bude potřeba vyměnit základní desku, což je celej zadní kryt.

0 Like
Ambriel
Navigator
Možnosti

Já spíš nechápu proč když hodnoty nastavím ručně, tak tlak jako jedinej se ukazuje jinej. IMG_20190220_151833.jpg

 

IMG_20190220_151842.jpg

 

IMG_20190220_151855.jpg

 

Tom_as
Journeyman
Možnosti

Já musel ruční nastavení přehodit na automatiku. Hodinky jsou po opravě, ale při ručním nastavení mi to hodně blblo. Během hodiny jsem stačil vystoupit do nadmořské výšky ze 190 metrů na 2412 metrů a hned sestoupit do 15 metrů. Kdo to dá tak rychle? 🙂 Automatika v nějakých rozumných mezích zatím funguje.

0 Like
Ramhead
Journeyman
Možnosti

Ať dělám co dělám, - atomat.,ruční kalibrace,restart,tov.nastavení, - furt to lítá +- 50-100m, .. a vlastě tím celá tato funkce (výškoměr a barometr) ztrácí smysl. 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Já tento týden jednou vyšplhal 33 podlaží... doufám, že se na ta data nebude dívat sociálka, protože jsem na neschopence a nevím jestli bych vysvětlil, že jsem se nehnul z bytu... Dnes 42 podlaží. LOL



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti

Ahoj , mám menší problém s Galaxy watch které mám týden ,objevila jsem na displeji malý čtvereček , a nevím jestli je to normální . Je vidět na tmavém pozadí , a i když jsou hodinky vypnuté 20190301_052158.jpg

 

S23 ultra 512GB
0 Like
Cerberus
Explorer
Možnosti

Ahoj  Je to senzor světla - myslím .

0 Like