Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Buds - ještě jedna uživatelská recenze

(Téma vytvořeno: 23-08-2019 08:16 AM)
534 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Galaxy Buds se ke mně dostaly přibližně před měsícem. V té době jsem měl týden nová AKG 500Y, která jsem dostal k telefonu a říkal jsem si "No dobře, někomu je dám", protože AKG 500Y jsou fakt velice povedené.

Jenže jednou se mně nechtělo s nimi tahat a zkusil jsem tedy i Budsy a byl jsem velmi mile překvapen. Zvukově jsou AKG 500Y sice lepší, jenže ne o tolik, o kolik překonávají Budsy AKG v ostatních oblastech.

Buds jsou nepřekonatelné ve spolupráci s vaším telefonem. V telefonu je k dispozici aplikace, pomocí které můžete nastavit kde co.

Můžete si pohrát s ekvalizérem, případně ho úplně vypnout. Škoda jen, že lze volit jen mezi přednastavenými režimy a nelze nastavit vlastní profil. Třeba přijde kouzelník - teda nějaká aktualizace...

Kromě ekvalizeru vám aplikace ukáže jak sluchátka ovládat: klepnutím spustíte nebo pozastavíte přehrávání, dvojklikem skočíte na předchozí nebo další skladbu (záleží na tom, na které sluchátko klepnete), delší stisk lze uživatelsky nastavit třeba na změnu hlasitosti.

6 application.jpgScreenshot_20190730-074339_Nova Launcher.jpg

Jak vidíte, sluchátka se ukáží také v horní liště a reportují také stav nabití.

 

Buds dostanete v krabičce a k ní ještě několik náhradních silikonových nádstavců. Pokud vám v uchu nesedí, doporučuju zkusit jiné. Mně ze začátku sice seděly, ale nevyhovoval mně zvuk, měl málo basů. Po výměně nádstavce za větší je zvuk prakticky bez výhrad (stále je třeba mít na paměti v jaké třídě se pohybujeme).

1 buds.jpg3 open box.jpg

Po otevření vidíme diodu signalizující nabíjení sluchátek. Sluchátka se nabíjejí z krabičky, krabička pak buď pomocí USB-C konektoru na zadní straně nebo pomocí bezdrátového nabíjení standardu Qi. Jde opravdu o Qi, na rozdíl od hodinek, takže krabičku můžete nabíjet na prakticky jakékoliv Qi nabíječce. Pokud chcete být za opravdu machry, můžete k nabití použít váš telefon S10, který to také umí.

 

2 box.jpg

Zavřená krabička je celkem nudná, vepředu svítí dioda, která pomocí tří barev signalizuje přibližný stav akumulátoru. Tady by také byl prostor pro vylepšení, že by aplikace mohla reportovat stav akumulátoru přesněji, jako to ukazuje i u sluchátek.

 

4 bud.jpg5 bud 2.jpg

 

Sluchátka jako taková jsou pohodlná, vyměnit lze jak nádstavec do uší, tak silikon kolem sluchátka (fakt nevím, jak se tomu správně říká), což přispívá k maximálnímu pohodlí.

 

Zvukově jsou sluchátka tak akorát, netopýry asi nenadchnou, ale pro běžného posluchače, zvláště do terénu jsou výborná. Při chůzi neslyším dunění, které se ozývá u jiných modelů, které jsem zkoušel. Vzhledem ke konstrukci nevadí ani okolní vítr, který je u sluchátek s mostem docela rušivý. Pro použití cestou do práce např. v MHD jsou dokonalá.

Co velmi oceňuju je možnost bezdrátového nabíjení ve spojitosti s moderním USB-C konektorem (to je asi největší slabina AKG 500Y, že mají již zastaralý micro USB).

Výdrž: těžko říct, díky jednoduchému nabíjení není problém udržovat krabičku i sluchátka nabité. Během psaní tohoto článku poslouchám hudbu už asi 2 hodiny a sluchátka ukazují 70%.

Pokud bych musel napsat nějaký zápor, bude se mně těžko hledat. Cena není přestřelená vzhledem k tomu, co sluchátka nabízí, navíc vzhledem k tomu, kolik lidí je dostalo k telefonu, jsou jich plné bazary za nižší cenu.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


Libb
MegaStar
Možnosti

Pokud to dělá na nějakém místě, tak tam asi bude nějaké rušení, ne?



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Já měl problém ze začátku, kdy mi to dělalo hodně často, ale po tom posledni updatu už to nedělá... pak mám ještě Marshall III a u těch jsem vypadky nezaznamenal nikdy...


fajn-Snek-podpis-B


Libb
MegaStar
Možnosti

@fajnSnekA všimnul sis rozdílu ve velikosti Marshallu a Buds, že? Do Marshall se vleze mnohem větší anténa. Nemůžeme chtít všechno, stejně jako velký foťák na tom bude lépe než mobil, špunty budou mít nějaká omezení oproti mušlím už jen kvůli nedostatku prostoru.

Což je ale na druhou stranu podlé od výrobců, kteří se tváří, že 3.5mm jack je přežitek a nikdo ho nepotřebuje, protože bluetooth sluchátka vše nahradí (hlavně, že přibalují redukce)



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Libbreagoval jsem na tenhle příspěvek :winking-face: Chápu, že Buds jsou maličké, ale stejně ty výpadky když jsem měl sluchátka v kapse nebyly úplně OK.. :winking-face: 3,5mm pro mě přezitek není, a jsem rád, ze zatim ho mám, ale příští rok už bude vše jinak.. 

 

 


@Libb  napsal:

Výpadky mají všechna BT sluchátka, pokud se dostane tělo mezi mobil a přijímač. Zatím jsem nepřišel na to, které sluchátko je hlavní (pokud vůbec). Zkus nosit telefon blíž ke sluchátkům, prohodit kapsy...


 


fajn-Snek-podpis-B


Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Nezlob se na me Libbe ale tohle neni přece můj problém..tohle musí vyřesit Samsung ne ja..ty problémy tady prostě jsou a né že ne...Jistě že je zde rušení, ale to mam chodit tam kde není? Nesnaž se obhajovat něco co mají mít prostě vyřešeno. Přece  produkt musí nějak otestovat než jde do výroby ne? Nechápu proč nepřiznají že ten problém tady prostě je??? to je takový problém? za 4K to je prostě ostuda né že né...Jinak kvalita zvuku je pro mě dostačujíci. Jinak jsem dělal schválně i továrko Gudsu i S8+, nic nepomohlo.

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dnes dostupný malý update, který vylepšuje stabilitu připojení

Screenshot_20190822-164446_Galaxy Buds.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Ano poslední update je za mě v pořádku a ty výpadky kde jsem měl už nejsou :smiling-face: Takže jsem měl nakonec pravdu Samsung moc dobře věděl že ty výpadky tam byly až teďka to vše fičí jak má :smiling-face:

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
Matoada
Navigator
Možnosti

Také mám galaxy Buds již od vydání v černé barvě. Výpadky jsem měl pouze když jsem měl S8 v opravě a měl jsem jako náhradní S7. Po opravě S8 a nyní s S10 nebo Tab S6 tak v pohodě přes 2 zdi poslouchám hudbu, filmy, ... 


Galaxy S10 | Galaxy Tab S6 | Galaxy Buds
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Matoado: Pravdu nemáš ty výpadky byli venku na mistech,kterýma deně chodím..i na S8+ takže ten problém byl sw a Samsung o tom moc dobře věděl jelikož si na Sammobile stěžovalo X lidi :smiling-face: A já ty výpadky měl i doma v jednom pokoji. takže buď rád že jsi je neměl. Jen nepiš že to bylo jen na S7 to jsi trošku mimo.

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
Libb
MegaStar
Možnosti

@Jirka77prosím tě nedělej u čehokoliv, co se týká signálu, že jsou věci pevně dané. Je tam strašně moc faktorů včetně toho, ve které kapse máš telefon, kde jsou mikrovlnné trouby, z čeho jsou zdi apod. A to i v případě bluetooth.

@Matoadaklidně mohl mít problémy jen s S7.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro