Podpora

Open search

AKG Y500: minirecenze

Highlighted
Superuser II
Superuser II

Jak asi víte, Samsung uvedl na trh několik nových sluchátek AKG a jedny z nich, konkrétně AKG Y500 vám dá k Samsung S10 za 1 Kč.

Vzhledem k tomu, že jsem zrovna měnil mobil za jiný s vyšší kapacitou úložiště, poštěstilo se mi ukořistit také jedny sluchátka a rád bych se podělil o první dojmy.

Ten úplně nejprvější dojem je velmi dobrý. Sluchátka jsou tak akorát těžká, ani moc, že by z nich bolela hlava, ani málo, že byste je necítili.

Po zapnutí se přepnou do párovacího módu a telefon je bez problémů detekuje. Co se mně líbí, že jsou vidět v liště a umí zobrazit stav baterie:

Screenshot_20190626-131825_Nova Launcher.jpg

Zvuk je tak akorát, ani moc basů, ani málo. Ale to je samozřejmě subjektivní. Hlasitost je víc než dostatečná.

Na levém sluchátku najdete posuvný přepínač na změnu hlasitosti a pokud ho 2s podržíte, můžete přeskakovat skladby (tohle chtělo návod). Dále je zde tlačítko Play/Pause.

Na pravém sluchátku je vypínač a tlačítko ambient/Bixby, zatím jsem ani s návodem přesně nepochopil, jak to má fungovat (mám je od včerejška).

Co se mně líbí, je možnost připojit sluchátka i 2.5mm jackem

Co se mně naopak v roce 2019 nelíbí, je napájecí konektor micro USB :(

Výdrž by měla být až 33 hodin a 5 minut nabíjení dodá energii na hodinu poslechu.

AKG-Y500-1.jpgAKG-Y500-2.jpgAKG-Y500-3.jpgAKG-Y500-4.jpg

Omlouvám se za kvalitu fotek, mám po ruce jen mobil.

1 ODPOVĚĎ 1
Violin_KA Moderator
Moderator

pěkná recenze👍😊

Autoři s nejvíce přijatými like