Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Buds - ještě jedna uživatelská recenze

(Téma vytvořeno: 30-07-2019 08:19 AM)
1651 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Galaxy Buds se ke mně dostaly přibližně před měsícem. V té době jsem měl týden nová AKG 500Y, která jsem dostal k telefonu a říkal jsem si "No dobře, někomu je dám", protože AKG 500Y jsou fakt velice povedené.

Jenže jednou se mně nechtělo s nimi tahat a zkusil jsem tedy i Budsy a byl jsem velmi mile překvapen. Zvukově jsou AKG 500Y sice lepší, jenže ne o tolik, o kolik překonávají Budsy AKG v ostatních oblastech.

Buds jsou nepřekonatelné ve spolupráci s vaším telefonem. V telefonu je k dispozici aplikace, pomocí které můžete nastavit kde co.

Můžete si pohrát s ekvalizérem, případně ho úplně vypnout. Škoda jen, že lze volit jen mezi přednastavenými režimy a nelze nastavit vlastní profil. Třeba přijde kouzelník - teda nějaká aktualizace...

Kromě ekvalizeru vám aplikace ukáže jak sluchátka ovládat: klepnutím spustíte nebo pozastavíte přehrávání, dvojklikem skočíte na předchozí nebo další skladbu (záleží na tom, na které sluchátko klepnete), delší stisk lze uživatelsky nastavit třeba na změnu hlasitosti.

6 application.jpgScreenshot_20190730-074339_Nova Launcher.jpg

Jak vidíte, sluchátka se ukáží také v horní liště a reportují také stav nabití.

 

Buds dostanete v krabičce a k ní ještě několik náhradních silikonových nádstavců. Pokud vám v uchu nesedí, doporučuju zkusit jiné. Mně ze začátku sice seděly, ale nevyhovoval mně zvuk, měl málo basů. Po výměně nádstavce za větší je zvuk prakticky bez výhrad (stále je třeba mít na paměti v jaké třídě se pohybujeme).

1 buds.jpg3 open box.jpg

Po otevření vidíme diodu signalizující nabíjení sluchátek. Sluchátka se nabíjejí z krabičky, krabička pak buď pomocí USB-C konektoru na zadní straně nebo pomocí bezdrátového nabíjení standardu Qi. Jde opravdu o Qi, na rozdíl od hodinek, takže krabičku můžete nabíjet na prakticky jakékoliv Qi nabíječce. Pokud chcete být za opravdu machry, můžete k nabití použít váš telefon S10, který to také umí.

 

2 box.jpg

Zavřená krabička je celkem nudná, vepředu svítí dioda, která pomocí tří barev signalizuje přibližný stav akumulátoru. Tady by také byl prostor pro vylepšení, že by aplikace mohla reportovat stav akumulátoru přesněji, jako to ukazuje i u sluchátek.

 

4 bud.jpg5 bud 2.jpg

 

Sluchátka jako taková jsou pohodlná, vyměnit lze jak nádstavec do uší, tak silikon kolem sluchátka (fakt nevím, jak se tomu správně říká), což přispívá k maximálnímu pohodlí.

 

Zvukově jsou sluchátka tak akorát, netopýry asi nenadchnou, ale pro běžného posluchače, zvláště do terénu jsou výborná. Při chůzi neslyším dunění, které se ozývá u jiných modelů, které jsem zkoušel. Vzhledem ke konstrukci nevadí ani okolní vítr, který je u sluchátek s mostem docela rušivý. Pro použití cestou do práce např. v MHD jsou dokonalá.

Co velmi oceňuju je možnost bezdrátového nabíjení ve spojitosti s moderním USB-C konektorem (to je asi největší slabina AKG 500Y, že mají již zastaralý micro USB).

Výdrž: těžko říct, díky jednoduchému nabíjení není problém udržovat krabičku i sluchátka nabité. Během psaní tohoto článku poslouchám hudbu už asi 2 hodiny a sluchátka ukazují 70%.

Pokud bych musel napsat nějaký zápor, bude se mně těžko hledat. Cena není přestřelená vzhledem k tomu, co sluchátka nabízí, navíc vzhledem k tomu, kolik lidí je dostalo k telefonu, jsou jich plné bazary za nižší cenu.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



25 Odpovědi
jv18
Big Cheese
Možnosti

Dokázal bys porovnat zvuk s  Qcy t1c? 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Pěkně napsané ! Já po prvních rozpacích a následné reklamaci vše již funguje jak má. Pro mě osobně asi nejlepší dárek co byl ke Galaxy telefonům


fajn-Snek-podpis-B


Libb
MegaStar
Možnosti

@jv18Zvukově asi jako žebřiňák vs Mercedes.

Ovládáním podobně, na QCY nejde měnit hlasitost, nemá to Qi, má jen micro USB. Ovšem je to tak i cenově, Budsy jsou 4x dražší, a to nezmiňuju možnost nákupu QCY v zahraničí ještě levněji.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Mě se hodně líbí nova verze, která bude představena s Note 10, škoda že už,mám bíle...

 

fr-galaxy-buds-r170-sm-r170nzsaxef-casetopcombinationsilver-174470918.jpeg.jpg


fajn-Snek-podpis-B


Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Sám vlastním a maximální spokojenost :smiling-face: Jen nechápu občasné výpadky což je ale banalita ten zvuk mě příjemně překvapil :smiling-face: a hlavně žádne kabely ou jeeee :smiling-face:

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Mě tedy výpadky hodně štvaly ze začátku, po posledním updatu už se mi to nestává,  @Jirka77 Uživatel


@Jirka77  napsal:

Sám vlastním a maximální spokojenost :smiling-face: Jen nechápu občasné výpadky což je ale banalita ten zvuk mě příjemně překvapil :smiling-face: a hlavně žádne kabely ou jeeee :smiling-face:



aktualizoval jsi SW sluchátek ?


fajn-Snek-podpis-B


AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Hlavně za sebe musím říci, že to jsou vůbec první "špunty", které mi při běhání nevypadávají z uší :smiling-face::thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

 

Libb
MegaStar
Možnosti

Výpadky mají všechna BT sluchátka, pokud se dostane tělo mezi mobil a přijímač. Zatím jsem nepřišel na to, které sluchátko je hlavní (pokud vůbec). Zkus nosit telefon blíž ke sluchátkům, prohodit kapsy...






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Tohle ale musí být chyba SW ne sluchátek to mi nikdo nevymluví nebo jo? jsou prostě místa kudy chodím a ten výpdek tam je vždycky ať tam jdu s telefonem v ruce nebo v batohu :smiling-face: takže tohle mi hlava nebere..spíš mě štve že samsung o tom moc dobře ví už nějakou dobu...Ano udate jsem provedl a zlepšení tam je ale výpadky jsou občas pořád. Stačí si přečíst na Samoobile.com v příspěvcích ochlasi na tuto chybu.

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like