Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A5] Nie działa czujnik zbliżenia

(Temat utworzony: 19-09-2017 02:37 PM)
10724 Wyświetlenia
Ggggzzzz
First Poster
Opcje

Po aktualizacji do nougat nie działa czujnik zbliżeniowy.nie pomogło resetowanie do ustawień fabrycznych .samsung a5 2017

0 Like
20 Odpowiedzi
Zusto1978
Apprentice
Opcje

Witam mam ten sam problem po aktualizacji do androida 7.0 czujnik zbliżeniowy nie działa co skutkuje że w trakcie połączenia telefonicznego uchem wybieram różne funkcje telefonu. Po restarcie czujnik działa kilka godzin i znowu przestaje działać. 

0 Like
powroo
First Poster
Opcje

Mam to samo.. rozwiązano jakoś problem ?

0 Like
powroo
First Poster
Opcje

mam to samo, rozwiązano jakoś problem? 

0 Like
Zusto1978
Apprentice
Opcje

Rozwiazania narazie nie ma.  Pewnie bedzia jakas poprawkowa aktualizacja. 

0 Like
bryk
Student
Opcje
Przyłączam się do postu. W tej chwili prowadzenie rozmowy wymaga zablokowaniu ekranu ponieważ uchem można przeróżne rzeczy włączyć i wyłączyć w trakcie.
0 Like
powroo
First Poster
Opcje

Witam,

informuję iż przywrócenie do ustawień fabrycznych pomogło. Minął dzień od wykonania i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Proponuję ściągnąć program na komputer Smart Switch i zgrać dane z telefonu a po przywróceniu ustawień wgrać na telefon.

Pozdrawiam. 

0 Like
bryk
Student
Opcje
Poczekaj kilka dni i daj znać. U mnie pomaga restart telefonu - też działa przez pewien czas
0 Like
Zusto1978
Apprentice
Opcje

Po przywróceniu ustawień fabrycznych telefon działał poprawnie kilka godzin i problem powrócił. 

0 Like
powroo
First Poster
Opcje

U mnie minęło 26 godzin od momentu przywrócenia ustawień fabrycznych i wszystko jest w jak najlepszym porządku póki co . 

0 Like