Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

jak zmienić miejsce zapiaywania pamięci android 8.0

(Temat utworzony: 23-11-2018 11:35 PM)
9800 Wyświetlenia
kacpwr
Student
Opcje

jak zmienić położenie zapisywania plików?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
RadekK
Hotshot
Opcje

@vdsl2 autorowi tematu zapewne chodzi o ustawienie telefonu tak, aby pobrane pliki były zapisywane np. w konkretnym folderze lub aby aplikacje instalowały się automatycznie na karcie SD, zgadza się @kacpwr?

 

Lokalizacja plików pobranych przez przeglądarkę zależy od ustawień samej przeglądarki. W standardowej aplikacji Samsung Internet folderu zapisu nie da się zmienić, jednak przeglądarka Chrome lub Opera już taka funkcjonalność oferuje.

 

Odnośnie do instalowanych aplikacji, zawsze będą zapisywane w pamięci wewnętrznej. Niektóre dane porabnych apek (ale też nie wszystkich) da się przenieść na pamięć karty SD. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
3 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie wiem jaki masz telefon i co masz na myśli przeniesienie może zobacz na przkładzie mojego klik

0 Like
Rozwiązanie
RadekK
Hotshot
Opcje

@vdsl2 autorowi tematu zapewne chodzi o ustawienie telefonu tak, aby pobrane pliki były zapisywane np. w konkretnym folderze lub aby aplikacje instalowały się automatycznie na karcie SD, zgadza się @kacpwr?

 

Lokalizacja plików pobranych przez przeglądarkę zależy od ustawień samej przeglądarki. W standardowej aplikacji Samsung Internet folderu zapisu nie da się zmienić, jednak przeglądarka Chrome lub Opera już taka funkcjonalność oferuje.

 

Odnośnie do instalowanych aplikacji, zawsze będą zapisywane w pamięci wewnętrznej. Niektóre dane porabnych apek (ale też nie wszystkich) da się przenieść na pamięć karty SD. 

0 Like
kacpwr
Student
Opcje

Tak oto mi chodziło


 

0 Like