Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Bateria Gear s3

(Temat utworzony: 18-10-2018 01:23 PM)
2389 Wyświetlenia
Kolorowyyy
Journeyman
Opcje

Bateria w moim gear s3 bardzo szybko się wyczerpuje mimo że go w ogóle nie używam. Spada mi 10% na godzinę.

0 Like
278 Odpowiedzi
Krzysiec
Explorer
Opcje

W moim Gear S3 dokładnie to samo sie zaczyna dziac! Jakas masakra! Wieczorem zdejmuje z ładowarki, zakładam na rękę i rano 19% po 7h snu! Wczoraj przed ładowaniem w zwiazku z takim dziwnym zachowaniem robilem specjalnie hard reset zeby wykluczyć jakies aplikacje trzecie. Dzisiaj znowu zresetowałem. Jak tak dalej będzie to ja dziękuję 😕DpxIueyVsAAnR5s.jpg

0 Like
skorpik85
Explorer
Opcje

U mnie z aplikacji nie ma opcji "raport o bledabł" jak w linku..

 

Para jest z Huawei p9 lite 2017

 

Nie sprawdzałem jak by było po odinstalowaniu, ponieważ aplikacje są takie same od samego początku i nagle zaczął szybko tracić baterie.. ale to głównie w nocy! Od 12 do 22 (normalnego mojego funkcjonowania) schodzi 30% a podczas snu od 23 do 03 schodzi 50%!! Wcześnie w nocy prawie nic nie ubywalo...

KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@skorpik85 @Krzysiec

Podeślijcie mi w wiadomośći prywatmej następujące informacje:

Gear S3

Wersja Tizen

Wersja oprogramowania

Wersja Samsung Health

 

Telefon (podajcie model)

Wersja oprogramowania

Wersja Samsung Wearable

Wersja Gear S plugin

Wersja Samsung Health

 

Z góry dziękuję.

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Jako, że na codzień zajmuje się developerką tarcz na geary i watche muszę Was poinformować, że im tarcza ma więcej informacji do pokazania, tym większe zużycie baterii. A jeżeli jedną z danych jest pogoda, to bateria leci na łeb na szyję. Zwracajcie więc na to uwagę.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Paweł86
Explorer
Opcje

U mnie było podobnie. Dopiero wymiana płyty głównej i baterii w serwisie pozwoliła na normalne używanie smartwatcha... Na Twoim miejscu bym nie czekał tylko zniósł go do serwisu.

0 Like
Krzysiec
Explorer
Opcje

Szewcu... ograniczyłem sie do uzycia jednej najmniej kolorowej tarczy z najmniejsza liczba informacji (domyslnie preinstalowanej przez samsunga)

 

Paweł... nie wiem czy tak nie zrobię 😕

0 Like
Paweł86
Explorer
Opcje

Rady odnośnie wyłączenia wszystkich funkcji, włączenie trybu oszczędności energii i trybu samolotowego są trochę śmieszne... Równie dobrze można iść kupić zwykły zegarek do zegarmistrza jak w pełni nie można korzystać ze smartwatcha...

Kurm28
Journeyman
Opcje

@Paweł86  napisał(a):

Rady odnośnie wyłączenia wszystkich funkcji, włączenie trybu oszczędności energii i trybu samolotowego są trochę śmieszne... Równie dobrze można iść kupić zwykły zegarek do zegarmistrza jak w pełni nie można korzystać ze smartwatcha...


Zgadzam się w całej rozciągłości.

Tyle tylko, że narazie:

a) nie ma lepszego rozwiązania, żeby nie ładowac telefonu co drugi dzień

b) jedyna rzecz jaką tracę, to powiadomienia (bo parując raz na dzień zegarek z telefonem, wszystkie dane się synchronizują).

Obecnie przywróciłem kolorowy wyświetlacz, pozostając z pozostałymi ustawieniami jak w mailu powyżej i nie zauważyłem pogorszenia.

W tej chwili (czwartek 18.10 - 16:25) zegarek ma 57% baterii a ładowanie skończyłęm we wtorek o 16.

 

Pzdr

k

r

0 Like
skorpik85
Explorer
Opcje

Mi ładowanie co drugi dzień odpowiada.. czasem co trzeci.. tylko że na chwilę obecną bateria nie przeżywa 24 godzin! I co śmieszne najwięcej jej ubywa w nocy kiedy śpię! Więc co do tego maja aplikacje system czy cokolwiek z wyżej wymienionych?! Zresztą 3 dni temu było wszystko ok! Nic nie instalowałem ani nic nie aktualizowalem ani nic innego nie robiłem! Kładę się jest 70% budzę jest 15-20% ! Chyba na jednak tylko serwis tu pomoże...

0 Like
Krzysiec
Explorer
Opcje

Jak dzisiaj po nocy będę miał to samo co kolega wyżej... to jutro też idę oddać do serwisu. W pracy naladowalen na Full po hard resecie.  Stan jak niżej po 4h40min. Czekam na noc.Screenshot_20181018-183129_Gear S Plugin.jpg

 

0 Like