Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Note 8 problem MMS

(Temat utworzony: 06-12-2017 09:39 AM)
441 Wyświetlenia
Kamil1980
Pioneer
Opcje

Mam problem z moim Note 8 tzn gdy dostaje zdjęcia MMS dostaje mocno rozpikselowane zajmujące nico 20kb dzieje się to w obie strony żona ma Samsunga s7. Sprawdzałem to i tak zdjęcia w pionie wychodzą w miare przyzwoicie natomiast w poziomie są złej jakości głównie dzieje się to na zewnątrz w słoneczne dni. Testowałem program do sms / mms TEXTRA z gogle PLAY i problem pozostaje. Co dziwne na forach nigdzie nie znalazłem takiego problemu w tym modelu. We wcześniejszych Samsungach taki problem nie występował.

0 Like
3 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć Kamil1980

 

Jeśli masz taką możliwość to sprawdź w telefonie inną kartę SIM. Najlepiej innego operatora. Problem może wynikać z nadmiernej kompresji spowodowanej błędnym działaniem SIM lub usługi MMS.

 

 

0 Like
Kamil1980
Pioneer
Opcje

Tylko w pomieszczeniu jak ktos zrobi zdjecie w poziomie i mi wysle jest ok natomiast jak na zewnatrz do cale rozpikselowane 30kb. W samsungu mowia raz ze to wina kompresji aplikacji sms raz ze to dziwne

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A możesz pokazać nam takie zdjęć zrobione aparatem i to samo po przesłaniu MMS, łącznie z danymi zdjęcia. I czy sprawdzałeś te same czynności z kartami innych operatorów, tak jak miałeś powiedziane przez KrzysiekK? Ponad to sprawdź czy masz poprawnie ustawiony punkt dostępu dla swojego operatora.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like