Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Co sądzicie o klawiaturze Samsung Keyboard Neural Beta?

(Temat utworzony: 06-01-2019 08:40 PM)
581 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Cześć! Dzisiaj przez przypadek przeglądając sklep Galaxy Apps trafiłem na aplikację o nazwie Samsung Keyboard Neural Beta. Postanowiłem sprawdzić jak się sprawuje i po kilku krótkich testach stwierdzam, że lepiej odgaduje moje myśli w trakcie pisania wiadomości. Poniżej wklejam opis producenta aplikacji.

 

Klawiatura Samsung Neural Beta została stworzona w oparciu o sieć neuronową, aby udostępniać o wiele trafniejsze propozycje podczas wpisywania

Klawiatura posiada identyczny wygląd jak oficjalna wersja. Jedynym wyróżnikiem są znaki specjalne, które widoczne są na głównej klawiaturze. Poniżej wklejam zrzuty porównujące obie wersje klawiatur.

 

Klawiatura-Samsung-Keyboard-Neural-Beta.jpg

 

Aplikacja została zaktualizowana pod koniec zeszłego roku więc wygląda na to, że jest w dalszym ciągu rozwijana i projekt jest aktywny.

 

Dla początkujących dodam również, że można włączyć pisanie za pomocą przesunięć palca po klawiaturze (tak samo jak w klawiaturze Gboard od Google). Wystarczy przejść do ustawień klawiatury a następnie: Inteligentne wpisywanie > Kontr. przeciągania klawiatury > Przeciągnij, aby pisać.

 

Dajcie znać jakie są Wasze wrażenia z używania klawiatury Samsung opartej o sieć neuronową :winking-face:


0 Like
19 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, dzięki. W takim razie Samsung oficjalnie przeskoczył na nowszą klawiaturę, która korzysta z sieci neuronowej. Na Oreo dostępna jest wersja 3.2.02.1 czyli nieco starsza niż w Pie.


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jest nowsza wersja Samsung Keyboard Neural Beta 3.2.01.40

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, wersja 3.2.02.1 jest moim zdaniem nowsza od wersji 3.2.01.40. Jaką masz datę aktualizacji podaną w sklepie Galaxy Apps?


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, dzisiaj po aktualizacji systemu do Pie pojawiła się aktualizacja klawiautry Neural Beta do wersji 3.3.01.24. Sprawdziłem w ustawieniach telefonu i w dalszym ciągu mam możliwość wybrania podstawowej klawiatury jak i wersji beta. Być może to jakaś pozostałość po aktualizacji (nie przywracałem ustawień fabrycznych).


0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Tylko że tak klawiatura nie jest dostepna na wszystkie modele telefonów nawet na androidem 8.0.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, korzystałem z tej klawiatury w systemie Android 8.0. Znalazłem ją niechcący w sklepie Galaxy Apps. Nie wiem czy jest dostępna dla wszystkich czy tylko dla wybranych modeli.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

U mnie już jest 3.3.01.25 :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Może dla S9/S9+ jest inna wersja :thinking-face: Sprawdziłem i nie mam dostępnej aktualizacji do nowszej wersji.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

To normalne, że w początkowej fazie systemy nieco się różnią. Za jakiś czas się wyrówna, a przynajmniej powinno.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Zmiana w numeracji jest niewielka więc nie podejrzewam, żeby zostały wprowadzone jakieś godne uwagi nowości lub poprawki :winking-face:


0 Like