Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Co sądzicie o klawiaturze Samsung Keyboard Neural Beta?

(Temat utworzony: 05-01-2019 04:56 PM)
5725 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Cześć! Dzisiaj przez przypadek przeglądając sklep Galaxy Apps trafiłem na aplikację o nazwie Samsung Keyboard Neural Beta. Postanowiłem sprawdzić jak się sprawuje i po kilku krótkich testach stwierdzam, że lepiej odgaduje moje myśli w trakcie pisania wiadomości. Poniżej wklejam opis producenta aplikacji.

 

Klawiatura Samsung Neural Beta została stworzona w oparciu o sieć neuronową, aby udostępniać o wiele trafniejsze propozycje podczas wpisywania

Klawiatura posiada identyczny wygląd jak oficjalna wersja. Jedynym wyróżnikiem są znaki specjalne, które widoczne są na głównej klawiaturze. Poniżej wklejam zrzuty porównujące obie wersje klawiatur.

 

Klawiatura-Samsung-Keyboard-Neural-Beta.jpg

 

Aplikacja została zaktualizowana pod koniec zeszłego roku więc wygląda na to, że jest w dalszym ciągu rozwijana i projekt jest aktywny.

 

Dla początkujących dodam również, że można włączyć pisanie za pomocą przesunięć palca po klawiaturze (tak samo jak w klawiaturze Gboard od Google). Wystarczy przejść do ustawień klawiatury a następnie: Inteligentne wpisywanie > Kontr. przeciągania klawiatury > Przeciągnij, aby pisać.

 

Dajcie znać jakie są Wasze wrażenia z używania klawiatury Samsung opartej o sieć neuronową :winking-face:


0 Like
19 Odpowiedzi
Damian K
Hotshot
Opcje

Przyznam, że nawet nie wiedziałem o istnieniu takowej! No ale proces poznawczy jest ciągły i trwa całe życie :face-with-tears-of-joy:


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Damian K, trafiłem na tę klawiaturę zupełnie przypadkowo. Ciekawe ile jeszcze takich smaczków można znaleźć w sklepie Galaxy Apps :smiling-face-with-sunglasses:

 

Zastanawiam się również czy ta klawiatura jest kompatybilna z systemem Android Pie bo w nowej wersji oprogramowania zostały wprowadzone jakieś zmiany do systemowej klawiatury.


0 Like
showmeyour__
Voyager
Opcje

Symbole na klawiszach :heavy-black-heart: Wygląda zacnie.

Może dla niej nawet byłabym skłonna zrezygnować z innej klawiatury na S... :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@showmeyour__, każda klawiatura ma swoje plusy oraz minusy. Przyzwyczajenie robi swoje. Przez długi czas używałem klawiatury Gboard, ale postanowiłem dać szansę Samsungowi i tak już zostało. Teraz sprawdzam nową wersję klawiatury i jestem zadowolony :winking-face:


0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Widzę, że wszyscy się "jarają" :winking-face::smiling-face:

...to tylko zademonstruję tę najzwyklejszą klawiaturę z android Pie :smiling-face-with-sunglasses:keyboard.jpg

 :grinning-face-with-one-large-and-one-small-eye::face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Szewcu72, czyli zaktualizowali wygląd i klawiatura systemowa w Android Pie jest taka sama jak klawiatura Neural Beta. A może zastąpili dotychczasową klawiaturę nową klawiaturą? :thinking-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Jest od początku jako stockowa, teraz nawet odpytałem sklep i...

Screenshot_20190105-182335_Galaxy Apps.jpg


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Dziękuję za sprawdzenie. Mógłbyś jeszcze rzucić okiem w ustawieniach czy są dostępne dwie klawiatury czy tylko ta jedna?

 

W oficjalnej liście zmian Android Pie są informacje o zmianach w klawiaturze, ale nie ma żadnej wzmianki o przejściu na klawiaturę Neural Beta.

 

Co nowego w klawiaturze Samsung w Android Pie?

  • Dostępne są nowe ikony emoji zgodne ze standardem Unicode 11.0.
  • Nowe motywy adaptacyjne zmieniają wygląd klawiatury zgodnie z kolorystyką otaczającej ją aplikacji.
  • Klawiatura pływająca jest dostępna we wszystkich aplikacjach, a ponadto ma nowe ustawienia rozmiaru i przezroczystości.
  • Możesz ustawić niestandardowy czas reakcji dotknięcia i przytrzymania.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mirudo24 sprawdziłem w aplikacjach, jest tylko ta jedna. Wersja 3.3.01.20.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.