Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A5] Nie działa czujnik zbliżenia

(Temat utworzony: 15-09-2017 03:09 PM)
11012 Wyświetlenia
Ggggzzzz
First Poster
Opcje

Po aktualizacji do nougat nie działa czujnik zbliżeniowy.nie pomogło resetowanie do ustawień fabrycznych .samsung a5 2017

0 Like
Mania
First Poster
Opcje

Mam ten sam problem..

0 Like
Zusto1978
Apprentice
Opcje

Wczoraj ponownie zrobiłem restart do ustawień fabrycznych ale nie przywracalem kopii zapasowych tylko czysty restart. Jak narazie telefon działa bez zastrzeżeń. 

0 Like
bryk
Student
Opcje

W moim przypadku było tak, że odebrałem nówkę telefon, po włączeniu zauktualizowałem system (bodajże 3 aktualizacje zeszły), przywróciłem do ustawień fabrycznych. Podziałało, podziałało i przestało. Po restarcie telefonu póki co od dwóch dni działa bez zarzutu.

0 Like
Zusto1978
Apprentice
Opcje

Zglaszalem ten problem do serwisu Samsunga o też kazali przywrócić ustawienia fabryczne. Ponoć po aktualizacji takie rzeczy się dzieją. Wcześniej miałem pierwszą A5 i nie było problemów. 

0 Like
Zusto1978
Apprentice
Opcje

Trzeci dzień po restarcie i telefon pracuje prawidłowo, myślę że problem rozwiązany. 

0 Like
powroo
First Poster
Opcje

Również potwierdzam .  Działa bez zarzutu . 

0 Like
Zusto1978
Apprentice
Opcje

No i znowu lipa tym razem po wykreceniu numeru wyświetlacz gaśnie i żeby go wzbudzić muszę nacisnąć jakikolwiek przycisk. Nadmieniam telefon  że jest czwarty dzień po restarcie.

0 Like
bryk
Student
Opcje
U mnie to samo - wczoraj musiałem zrestartować telefon bo czujnik przestał działać. Po restarcie wróciło do normy
0 Like
Zusto1978
Apprentice
Opcje

Dzisiaj dostalem odpowiedz od Samsunga że problem czujnika zbliżenia zostanie rozwiązany przy najbliższej aktualizacji. Kiedy ? Nie wiadomo!

0 Like
powroo
First Poster
Opcje
Minęło kilka dni od zresetowania do ustawień i wszystko działa bez zarzutu .
0 Like