Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

UE49KS 7000 problem z nowymi numerami kanałów

(Temat utworzony: 08-06-2017 07:32 PM)
2881 Wyświetlenia
AK-48
Apprentice
Opcje

Witam. Mam problem z tworzeniem listy ulubionych programów z cyfrowego polsatu.Edytując listę podstawową cp bez problemu można stworzyć listę ulubionych,można sortować kanały ,zmieniać kolejność, ale gdy próbuję przypisać nowe numery do kanałów staję pod ścianą.Nie mogę znależć opcji zmiany numeracji na inne niż przpisał cp.Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu !Sygnał cp odbierany przez moduł ci+!

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @AK-48 wyszukując kanały wybierając opcję Antena, jako Cyfrowy Polsat nie będzie możliwości zmiany numeru kanału gdyż jest to lista, która nie jest edytowalna. Jeśli chcesz zmieniać numery kanałów przy wyszukiwaniu kanałów musisz w opcji Antena wybrać Antena Satelitarna, wtedy możesz odszukać kanały cyfrowego polsatu i im indywidualnie przypisać numer kanału.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 Odpowiedzi
kozbus
Pathfinder
Opcje
Cześć, próbowałeś takiego "standardowego" rozwiązania jak reset TV do ustawień fabrycznych?
0 Like
AK-48
Apprentice
Opcje

Witam ,dziękuję za sugestie,ale wykonałem to wcześniej bez rezultatu .Prawdopodobie brak jakiegoś pliku w oprogramowaniu !Może pomoc zdalna coś by dała ? Co o tym myślisz?

0 Like
Rozwiązanie
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @AK-48 wyszukując kanały wybierając opcję Antena, jako Cyfrowy Polsat nie będzie możliwości zmiany numeru kanału gdyż jest to lista, która nie jest edytowalna. Jeśli chcesz zmieniać numery kanałów przy wyszukiwaniu kanałów musisz w opcji Antena wybrać Antena Satelitarna, wtedy możesz odszukać kanały cyfrowego polsatu i im indywidualnie przypisać numer kanału.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
AK-48
Apprentice
Opcje

Witam! Do Michała! Wielkie dzięki za bardzo proste i skuteczne rozwiązanie .Wszystko działa jak należy.Trochę  dziwi  że podczas rozmowy na infolini samsunga nie zasugerowano mi takiego rozwiązania .Jeśli to panowie czytacie ,zapamiętajcie rady experta Michała! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję! Andrzej