Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telewizor samsung ru701k

(Temat utworzony: 05-12-2019 06:39 PM)
306 Wyświetlenia
Marcin323c
Journeyman
Opcje

Witam serdecznie tydzień temu zakupiłem telewizor samsung 58 cali wersja7. W trakcje oglądania programów loga w górnym rogu np typ1 hbo itp rozmazuja się i rozdwajają obraz jest ok tylko same loga, czy ktoś się z rym spotkał? Redukcja drgań po wyłączeniu jest trochę lepiej ale problem nie znika

0 Like
8 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Marcin323c  Domyślam się, że masz taki model TV UE58RU7102K ? Czy masz już najnowszy firmware wer 1335 ? Czy możesz wrzucić jakieś zdjęcie lub film z tym problemem ?

0 Like
Marcin323c
Journeyman
Opcje

Model dokładnie taki jak napisałeś, czy mam wgrany najnowszy firmware wer tego nie wiem, na chwile obecna nie jestem w stanie wrzucić żadnego zdjęcia.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Marcin323c
Journeyman
Opcje

Czy konkretnie chodzi o ten środkowy plik aktualizacyjny 4E85A2AA-3D4B-4AB6-A3F3-43F04C5C8551.png

 

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Marcin323c, Jeśli posiadasz komputer z systemem Windows, to nie ma znaczenia który plik pobierzesz. Pierwszy jest w formacie *.zip a drugi w *.exe.


Marcin323c
Journeyman
Opcje
Dzięki kamil40013
0 Like
Marcin323c
Journeyman
Opcje

Witam otóż po aktualizacji tv problem pozostał wciąż przy szybkich ruchach kamery znaczki typu hbo typ itp rozmazuja się i rozdwajają, zauważyłem jednak ze jak oglądam hbo go przez ps4 podłączony przez kabel HDMI problem znika wszystko gra. Telewizje odbieram przez moduł cam. Pytanie czy wina może być w sygnale od kablówki?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Marcin323c  Tak może być po stronie kablówki.

0 Like