Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

TV Samsung 60j6240

(Temat utworzony: 25-01-2018 09:47 AM)
1025 Wyświetlenia
robista
Journeyman
Opcje

Witaam,kupiłem powyższy telewizor w dniu 26.10.2017 i w tej chwili pojawił się na 3/4 szerokości ekranu czerwony pasek od góry do dołu szerokości ok1-2 mm.Czy to normalne że po tak krótkim okresie uzytkowania coś się stało?czy ktoś miał podobny przypadek i co mnie czeka dalej?serwis wymiana czy co?i czy w przypadku serwisu i tv 60 cali mam obowiązek dostarczenia go 50 km czy przyjeżdżają sami?

0 Like
12 Odpowiedzi
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć robista

 

Możesz załączyć zdjęcia?



Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
robista
Journeyman
Opcje

chętnie wstawie lecz nie mogę sobie tu poradzić,może na pocztę?

0 Like
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć robista

 

Wyślij przez https://www.samsung.com/pl/support/erms1/



Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
robista
Journeyman
Opcje

wysłałem zdjęcie

0 Like
robista
Journeyman
Opcje

witam,obejrzałeś to zdjęcie?co powinnienem poczynić i jakie mogą być tego efekty?

0 Like
Michal_P
Voyager
Opcje

Cześć @robista

We wcześniejszym poście @MateuszS wstawił link do kontaktu z obsługą Klienta. Rozumiem, że nie otrzymałeś jeszcze odpowiedzi na swoje zapytanie?

Michał P

PS sprawdź czy teraz możesz dodawać zdjęcia. Jeśli tak wstaw je w kolejnym poście.

Michał P

0 Like
robista
Journeyman
Opcje

20180119_152128.jpg

0 Like
robista
Journeyman
Opcje
tak wygląda tv po 2 miesiącach użytkowania.Czy istnieje jakiś telefon stacjonarny lub komórkowy gdyż była prób 1x kontaktu ze mną z numeru 918848000 lecz nie zdążyłem odebrać a próba oddzwonienia jest ,że nie m takiego numeru.
0 Like
Rozwiązanie
MateuszS
Navigator
Opcje

Cześć robista

 

Na podstawie załączonego zdjęcia, telewizor kwalifikuje się do serwisu celem sprawdzenia matrycy. Z pewnością nastąpi ponowny kontakt celem udzielenia pomocy.



Pozdrawiam
Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like