Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z odtwarzaniem nagranych treści z użyciem harmonogramu z dysku przez TV Q9FN z Modułu CAM NC+

(Temat utworzony: 18-03-2019 02:16 PM)
763 Wyświetlenia
escapers
Pioneer
Opcje

Mam problem podczas odtwarzania nagranych treści z TV i poprzez TV. Po nagraniu nie wszystkie treści można odtworzyć, przeważnie jest tak że pierwsze nagranie odtworzę, a kolejnych już nie gdy były nagrywane jedne po drugim. Nagrywam z modułu CAM z NC+.

 

Próbowałem już resetować TV, różne formaty (exFAT, NTFS) dysku zewnętrznego (WD My Passport Ultra 2TB), tak samo różne partycje (GPT, MBR) nic nie pomaga. Walczę już z tym trochę, wcześniej na starczym Samsungu JS żaden problem...

 

Miał ktoś podobny problem?

Poniżej fotki jak to wygląda.

 

IMG_0725.jpgIMG_0724.jpg

0 Like
43 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@escapers  Czy posiadasz już najnowszy firmware w TV  wer 1202.3 ?

0 Like
escapers
Pioneer
Opcje

Tak, dokładnie mam najnowszy soft.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Według informacji jaka Ci się wyświetla jest to " treść nie jest już dostępna z powodu kwestii praw autorskich"

0 Like
escapers
Pioneer
Opcje

Tyle to przeczytałem, tylko ze działa to strasznie losowo, raz możesz odtworzyć raz nie. Przeważnie to jest po nagraniu jednej treści po drugiej i tych kolejnych nie może odtworzyć. Zaraz po nagraniu można... wcześniej tego typu problemów nie było.. i dlatego pytam czy ktoś miał coś podobnego albo co może być przyczyną...

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@escapers  Czy próbowałeś coś nagrać z TV DVB-T ?

0 Like
escapers
Pioneer
Opcje

Nie mam możliwości podpiąć DVB-T... wcześniej (luty) nagrywało wszystko bez problemu,i na tym i na starszym sprzęcie  jedynie co było w między  czasie robione to reset TV.. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czy kiedyś zaktualizowałeś  swój dysk? https://support.wdc.com/product.aspx?ID=232&lang=en#WD_downloads może jest do niego nowszy firmware przez" WD Universal Firmware Updater for Windows"

escapers
Pioneer
Opcje

Wstyd przyznać, ale o tym nie pomyślałem, zaraz to spróbuję zrobić.

Dzięki za pomysł.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@escapers  Czy był nowszy firmware do dysku ?

0 Like