Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z odtwarzaniem nagranych treści z użyciem harmonogramu z dysku przez TV Q9FN z Modułu CAM NC+

(Temat utworzony: 18-03-2019 01:27 PM)
4197 Wyświetlenia
escapers
Pioneer
Opcje

Mam problem podczas odtwarzania nagranych treści z TV i poprzez TV. Po nagraniu nie wszystkie treści można odtworzyć, przeważnie jest tak że pierwsze nagranie odtworzę, a kolejnych już nie gdy były nagrywane jedne po drugim. Nagrywam z modułu CAM z NC+.

 

Próbowałem już resetować TV, różne formaty (exFAT, NTFS) dysku zewnętrznego (WD My Passport Ultra 2TB), tak samo różne partycje (GPT, MBR) nic nie pomaga. Walczę już z tym trochę, wcześniej na starczym Samsungu JS żaden problem...

 

Miał ktoś podobny problem?

Poniżej fotki jak to wygląda.

 

IMG_0725.jpgIMG_0724.jpg

0 Like
Przejdź do rozwiązania
MagdaB
Expert
Opcje

Cześć :smiling-face: @vdsl2 @escapers dajcie znać proszę jak wypadły wyniki testów.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@MagdaB  Na dzień dzisiejszy nie ma możliwości pożyczenia modułu CI.

0 Like
escapers
Pioneer
Opcje

@vdsl2 , @MagdaB wrzuciłem na dzisiaj ręczne harmonogramy po 10-15 min.

Dam znać jaki będzie efekt.

0 Like
escapers
Pioneer
Opcje

Kilku minutowe odcinki nawet tego samego filmu, jedne się odtwarzają pozostałe już nie. Najciekwasze że zaraz po nagraniu można je odtworzyć, dopiero po jakimś krótkim czasie już się ich nie da...

Tak jak widać poniżej pierwszy jest ok, później np. 4-tego nie można odtworzyć, a piąty już się odtwarza. 

Macie może jakiś pomysł co z tym dalej? Co to może być? 

 

IMG_0776.jpg

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@escapers Zrobiłem test nagrania z anteny DVB-T i SAT bez modułu CI na różnych dyskach czy pendrive i nie żadnego problemu z otworzeniem materiału po nagraniu oczywiście przekładałem raz dysk, a potem pendrive. Szkoda, że nie pomogę, wykonać test z modułem CI przypominam, że posiadam inny TV UE40JU6740.

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@escapers  Jeszcze jedno pytanie  czy na dysku masz jedną partycje czy więcej ?

0 Like
escapers
Pioneer
Opcje

@vdsl2 jedna partycja, na obydwóch dyskach. Jeszcze dziś wieczorem w chacie pokombinuje.. 

0 Like
escapers
Pioneer
Opcje

wywaliłem dzisiaj na chwilę moduł CAM i mimo że bez modułu to odtwarza tak samo.. te co się odtwarzało bez problemu dalej odtwarza, a te co się nie odtwarzały to dalej przy nich wypisuje ten bzdurny komunikat o prawach... tak jakby po nagraniu moduł już nie miał tutaj w ogóle znaczenia..

 

spróbuje w wolnej chwili (może dam radę w tym tygodniu jeszcze) z samej satelity nagrać bez modułu.. 

0 Like
escapers
Pioneer
Opcje
Jeszcze wracam z tematem, niestety już chyba sprawdziłem wszystko co możliwe... Wczoraj zeskanowałem wszystkie niekodowane kanały z satelity i włączyłem harmonogram nagrań dla niekodowanego programu TV Polonia i niestety sytuacja jest ta sama 😕 nie ma znaczenia czy z modułem CAM czy bez... czy NC+ czy tylko z satelity.. dzieje się tak zawsze gdy nagrywamy jeden seans po drugim seansie.. w wyjątkowych sytuacjach nawet na pojedynczych nagraniach - ale to bardzo rzadko.
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @escapers,

 

Sytuacja bardzo nietypowa, testowałem nagrywanie z harmonogramem na tv q7fna, żadnych utrudnień - wszystko nagrało się poprawnie. Odtwarzanie przebiega również poprawnie. Czy próbowałeś sprawdzić nagrywanie na całkowicie odpiętym module?