Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powiększony obraz na kanałach SD

(Temat utworzony: 06-08-2019 09:38 AM)
201 Wyświetlenia
LeS59
Pioneer
Opcje

Witajcie.

Telewizor UE65NU7092U ale mam info od innych ludzi, że jest to samo. Szczególnie widoczne na kanale NOWA TV podczas nadawania paska informacyjnego (czerwony, lewy-dół). Ponadto na STOPKLATKA TV logo kanału na samym niemal górnym brzegu ekranu. Porównując z innym TV (nie Samsung) brak kilku procent obrazu. W ustawieniach nie można zmnieszyć, jedynie powiększyć.

Czy możecie potwierdzić lub zaprzeczyć?

 

0 Like
70 Odpowiedzi
LeS59
Pioneer
Opcje
No i to jest podejrzewam błąd...
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@LeS59  To nie żaden błąd jak ty myślisz.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@LeS59 widzę, że dalej męczysz kwestię rozciągania formatu SD. Muszę Cię zasmusić.

Wszystko jest okej, tak wygląda dopsowanie, w celu jak najmniejszej utraty jakości i wprowadzenia jak najmniejszych zniekształceń w proporcjach.

Spójrz, u mnie wygląda to tak samo.

HDHD

SDSD


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Nie wszystkie modele TV mają na taką możliwość ustawień jak NU czy JU tylko wysza półka jak Q.

0 Like
LeS59
Pioneer
Opcje

@vdsl2 , @Szewcu72 - nie uważacie, że to jest chore? Obcinać 10% i nie dać wyboru? A może ja bym wolał mieć odrobinę mniejszy ale jednak cały obraz, jeśli już nie potrafią porządnie wyskalować... 

Wiecie może gdzie Samsung umieścił taką informację, że obcina obraz SD i o ile?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@LeS59  Ja mam taką zabawkę  "HD TAB 7 Easy ROVER" i obraz też jest wyświetlany tak samo jak na naszych TV.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@LeS59 przyznam szczerze, że mam w życiu poważniejsze problemy. :smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
LeS59
Pioneer
Opcje

@Szewcu72 no to nie zazdroszczę tych problemów :winking-face:

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@LeS59 przynajmniej nie muszę (bo nie mam czasu, są ważniejsze i przyjemniejsze rzeczy) stresować się telewizją naziemną, z której nie korzystam od kilkunastu lat. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
LeS59
Pioneer
Opcje

@Szewcu72 to masz super życie! Ja niestety pracuję przy SD ( Reklamy ) i przy prezentacjach mam niezłego stresa... 😞

0 Like