Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pilot nie wyłącza dekodera Horizon

(Temat utworzony: 03-08-2018 01:27 PM)
9823 Wyświetlenia
Ania_F
First Poster
Opcje

Czy ktoś ma doświadczenia ze sparowaniem pilota uniwersalnego z dekoderem Horizon od UPC? generalnie wszystko działa poprawnie oprócz jednoczesnego wyłączenia dekodera wraz z TV. Antynet + (HDMI-CEC) jest włączony w TV.

0 Like
23 Odpowiedzi
Damian K
Hotshot
Opcje

Czy ktoś z ekspertów wie jak pomóc? 

@StaszekM @GrzegorzC? @Szewcu72?


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Ania_F  napisał(a):

"Antynet + (HDMI-CEC) jest włączony w TV."


A jak wyglada ta opcja w dekoderze? Telwizor poprawnie rozpoznaje dekoder? Próbowałaś na innym złączu HDMI lub kablu? 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć 

 

0 Like
Th3LOQ
Pioneer
Opcje
Nie ma możliwości jednoczesnego wyłączenia pilotem dekodera Horizon i TV, jedynie da się oddzielnie - KOLOROWE KROPKI - ZASILANIE.
GrzegorzC
Explorer
Opcje

Cześć

 

Probowałaś zrobić reset tv do ustawień fabrycznych ?
Może przy pierwszej konfiguracji uzyskasz możliwość włączania i wyłączania dekodera wraz z telewizorem.
Jak po resecie dalej dekoder nie będzie współpracować w pełni z telewizorem, poproś o pomoc na infolinii.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like! :smiling-face:

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Ten dekoder Horizon ma oddzielny przycisk dla TV

Przechwytywanie.PNG

0 Like
ania_f1
First Poster
Opcje

Dzięki, tak działa :smiling-face:

0 Like
ROSE1988
Apprentice
Opcje

Witam. Parę dni temu kupiłem Samsunga UE50RU7274U . Miałem problem z wyłączeniem dekodera upc ale skożystałem z opisanej porady z kolorowymi kropkami,  mam pytanie jak włączyć radio  pilotem  samsunga , na pilocie z dekodera był odzielny klawisz do właczenia radia,

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ROSE1988  Za pomocą pilota od TV nie będzie pełnej funkcjalnosci.

0 Like