Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Parowanie (Podłączenie) pilota Smart Control.

(Temat utworzony: 21-10-2018 10:21 AM)
7016 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Po włączeniu telewizora po raz pierwszy pilot Samsung Smart przeprowadza automatyczne parowanie z telewizorem. Jeśli pilot Samsung Smart nie zostanie automatycznie sparowany z telewizorem, skieruj go w stronę czujnika pilota na telewizorze, a następnie jednocześnie naciśnij przyciski wstecz.png oraz playpausa.png i przytrzymaj je przez co najmniej 3 sekundy.

 

pilot.png

 

Proste prawda?  Udanego korzystania.

118 Odpowiedzi
kks3
Student
Opcje

"Niedostępny"

0 Like
kks3
Student
Opcje

"niedostępny"

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kks3Czy wymieniałeś baterie w pilocie ? może spróbuj zaktulizować firmware ręcznie TV wer 1152.8 jak to zrobić masz tutaj.

0 Like
kks3
Student
Opcje
Wymieniałem baterie. Wyłączałem tv z sieci i wyciągałem też baterie z pilota na całą noc. Nic nie pomogło.
Podczas aktualizacji firmwar'a pokazuje się komunikat "nie ma dla Ciebie nowszych aktualizacji"
Obecnie wersja 1134
Pilot dalej nie reaguje:/
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kks3Podałem Ci wcześniej instrukcje jak zaktulizować firmware przez USB  wer 1152.8 jak to zrobić masz tutaj.

0 Like
kks3
Student
Opcje

Ok, nie do konca zrozumiałem. Nie mam na to teraz czasu. Zrobię to później i dam znać czy działa.

Dzięki za pomoc.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kks3Jak to nie pomoże pozostaje kontakt z Samsungiem tel 22 607 93 33

kks3
Student
Opcje

Niestety aktualizacja przez USB nie wniosła nic nowego. Pilot dalej reaguje tylko na on/off. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Ja bym udał się z pilotem do serwisu przed tym wykonał zdjęcie tabliczki znamionowej i zabrał dowód zakupu jak coś nie tak będzie z pilotem to ci na miejscu może wymienią.

0 Like
panrufio
First Poster
Opcje

A czy jest możliwość sparowania z tv 2 pilotów?? Kupiłem drugiego ale nie chcą działać jednocześnie. Masakra jakaś.

0 Like