Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Parowanie (Podłączenie) pilota Smart Control.

(Temat utworzony: 11-12-2018 11:02 AM)
4536 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Po włączeniu telewizora po raz pierwszy pilot Samsung Smart przeprowadza automatyczne parowanie z telewizorem. Jeśli pilot Samsung Smart nie zostanie automatycznie sparowany z telewizorem, skieruj go w stronę czujnika pilota na telewizorze, a następnie jednocześnie naciśnij przyciski wstecz.png oraz playpausa.png i przytrzymaj je przez co najmniej 3 sekundy.

 

pilot.png

 

Proste prawda?  Udanego korzystania.

118 Odpowiedzi
pablo81
Journeyman
Opcje

Ech trudno, skoro się nie da...

0 Like
Karolinka
First Poster
Opcje

Witam 

Mam problem ze sparowaniem pilota z soundbarem Oraz z nc+

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Karolinka a możesz napisać coś więcej? Jaki soundbar, w jaki sposób połączony z tv. Jaki dekoder od nc+? Czy aktywne są ustawienia Anynet+ CEC? Dekoder dodawany jako nc+ czy po oznaczeniu modelu?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
pablo_duch
First Poster
Opcje

Witam

Nie będę precyzyjny <jestem w pracy> mam problem z parowaniem.

Rok temu kupiłem Samsunga 58 cali ze zwykłym pilotem. Po dwóch miesiacach rodzice zakupili też Samsunga ale 55 cali z pilotem smart. Był to dla nich problem więc dokupili sobie pilota klasycznego a ja od nich wziąłem pilota smart- i d***

Robiłem wszystko co opisywaliście raz nawet reset.<tylko czy po resecie tez mu dać 10 min bez prądu i baterii w pilocie>

Pilot włącza i wyłącza więc chyba mogą razem działać.

Co mam zrobić?

 

ps.czy serwis na gwarancji też może przyjechać na naprawę <wymiane modułu? jak ktoś pisał>

0 Like
kks3
Student
Opcje

Nie koniecznie musi działać. Tv włącza/wyłącza się przez podczerwien poza tą funkcją pilot Smart działa przez bluetooth. Sprawdź czy Twój model TV jest w niego wyposażony. Mój 65" niestety nie. Sprzedałem swój pilot Smart za ok 200zl:)

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@pablo_duch Pragnę Ci zwrócić uwagę, że pilot smart ma również nadajnik IR i dzięki niemu może wyłączać i wyłączać TV (ale tylko to).

I tak zapewne jest u ciebie. Cała reszta z tego pilota śmiga radiowo, a twój tv penie tego nie obsługuje. 😞

Co najważniejsze, nie napisałeś nic o  modelu swojego odbiornika.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
pablo_duch
First Poster
Opcje
ale w sklepie jak mi robili prezentację z pilotem smart
0 Like
pablo_duch
First Poster
Opcje
@szewcu72 tak jak napisałem jestem w pracy. jak wrócę dam znać
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pablo_duchPodaj dokładny model TV a sprawdzimy czy ma bluetooth?

0 Like
kks3
Student
Opcje

UE 65NU7172UXXH

0 Like