Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Parowanie (Podłączenie) pilota Smart Control.

(Temat utworzony: 05-01-2018 12:09 PM)
151447 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Po włączeniu telewizora po raz pierwszy pilot Samsung Smart przeprowadza automatyczne parowanie z telewizorem. Jeśli pilot Samsung Smart nie zostanie automatycznie sparowany z telewizorem, skieruj go w stronę czujnika pilota na telewizorze, a następnie jednocześnie naciśnij przyciski wstecz.png oraz playpausa.png i przytrzymaj je przez co najmniej 3 sekundy.

 

pilot.png

 

Proste prawda?  Udanego korzystania.

120 Odpowiedzi
pablo81
Journeyman
Opcje

Witam

Czy pilot smart będzie działał z modelem UE55NU7102? Jakim sposobem pilot łączy się z telewizorem? 

0 Like
kks3
Student
Opcje

Jeżeli tv ma wbudowany Bluetooth to tak

0 Like
pablo81
Journeyman
Opcje

Hmm no właśnie chyba nie ma. Czyli nie ma opcji żeby nim sterować? Jakiś adapter bluetooth np? Nie zadziała to?

0 Like
kks3
Student
Opcje
Mam ten sam problem. Tv z 2018 za prawie 5tys zł i taki żonkil. Chyba nie ma opcji. Ja zrezygnowałem i zostałem przy pilocie jak z danymi:/. Jak coś wskórasz to daj znać:)
Pzdr
0 Like
pablo81
Journeyman
Opcje

NO właśnie trochę to dziwne, w końcu jaki koszt tego bluetooth jest ze nie mogą w każdym zainstalować. Ok jak coś mi się uda to napisze.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pablo81Czy do twojego TV otrzymałeś  piloty  o takim kodzie TM1240A

Wersje NU71xx NU73xx nie mają Bluetooth i nie są dołaczane piloty TM1890A .

0 Like
pablo81
Journeyman
Opcje

Mam pilot myślę taki najzwyklejszy właśnie nie wiem czy to jego kod ale na nim napisane mam :BN59-01303A.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pablo81Już podobny temat był poruszany jak i wyjaśniono tutaj

0 Like
pablo81
Journeyman
Opcje

No tak myślałem... :face-with-rolling-eyes: i nie ma opcji nawet za pomocą jakiegoś modułu bluetooth go połączyć?bo nikt nie odpowiada czy jest możliwość. Są jakieś przecież odbiorniki-nadajniki bluetooth tyle że w opisach ich jest zawsze dźwięk więc nie wiem czy pilotem obsłuży no i czy tv w ogóle obsłuży tak moduł

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pablo81Nie możliwości nawet przez dodatkowy modułu bluetooth, bo brakuje na płycie opcji w MENU serwisowym Smart Control.

0 Like