Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Niewidoczna próba podłączenia urządzenia do mojego TV

(Temat utworzony: 06-08-2019 12:29 PM)
30046 Wyświetlenia
wojtekk5
Explorer
Opcje

Witam, mam nietypowy problem na TV. Otóż przynajmniej RAZ na jedno włączenie tv wyskakuje mi powiadomienie, że ktoś próbuje się połączyć z moim tv, a nie jestem to ja :winking-face: Wyłączenie powiadomień nie pomaga, ciągle to samo. Załączam screen. Jak sobie z tym poradzić?

 

IMG_20190806_004133.jpg

0 Like
18 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@wojtekk5 Trochę dziwne a jak ustawisz na odmów jest tak samo ? jaki masz model TV ? 

0 Like
wojtekk5
Explorer
Opcje

Jak dam ODMÓW to znika i się nie pokaże do momentu aż znowu włączę TV. Jeśli dam ZEZWÓL to nie łączy się z tym urządzeniem czyli wiadomo, że nikt mi nie robi żartu, że próbuje się połączyć z moim tv. Musi to być jakiś błąd.

 

Model : UE55NU8042

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@wojtekk5  Masz taki firmware w TV wer 1260 ? Raczej nie to błąd zobacz co to jest Smart Device

https://www.samsung.com/led/lighting/smart-lighting-platform/smart-device/

0 Like
wojtekk5
Explorer
Opcje

Tak, wersja 1260.

 

Czyli, że nikt nie chce się połączyć? Co zrobić żeby to się nie pokazywało? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@wojtekk5 Nie wiem co zrobić trzeba by ustalić jak ktoś próbuje nawiązać połaczenie z twoim TV czy przez WIFI czy bluetooth?

0 Like
wojtekk5
Explorer
Opcje

Ale kto niby? Właśnie o to chodzi, że nikt nie chce się połączyć, a to się pokazuje.  Hmm, dziwne.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@wojtekk5  Czy resetowałeś TV do ustawień fabrycznych ? 

Myśli że nie można się połączyć z innym TV przez BT?

Screenshot_20190806-123454_Settings.jpg

 

0 Like
wojtekk5
Explorer
Opcje

Miałem na liśćie dwa urządzenia, pada z X1 którego kiedyś łączyłem z tv i zapomniałem o nim więc on też to mógł robić, a drugie to smart device, które miało zezwolony dostęp, ale gdy jest zezwolony dostęp to ponownie nie pyta o zezwolenie przy podłączeniu, a tu pytał więc wychodzi na to, że to przed pada!? W każdym razie usunąłem i X1 i smart device i zobaczymy co będzie, już nie powinno być tego problemu. Dzięki za pomoc!

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@wojtekk5  Czy problem jest dalej czy udało się rozwiązać ?

0 Like